На Миколаївщині у двох районах відновлюють газо- та електропостачання

На Миколаївщині у двох районах відновлюють газо- та електропостачання

На Миколаївщині у двох районах відновлюють газо- та електропостачання
Фахівці ремонтують мережу. Фото: Миколаївська обласна військова адміністрація

У Миколаївському та Баштанському районах станом на 4 січня тривають роботи з відновлення газо- та електромереж, пошкоджених внаслідок російських обстрілів. Бригади працюють на деокупованих територіях.

Про це повідомляє Миколаївська ОВА.

З 31 грудня 2022 року по 4 січня 2023 року у звільнених селах Баштанського та Миколаївського районів газівники замінили засувки, газопровід різного діаметру та опресували газопровід середнього тиску. Завдяки цьому вдалося відновити газопостачання 192 споживачам у смт Первомайське.

Також триває обстеження та ремонт газопроводів у місті Снігурівка. Протягом п’яти днів було відновлено постачання 270 абонентам.

Роботи з відновлення проводяться й у селах Котляреве та Шевченкове. У селі Українка ще 137 споживачів забезпечено газопостачанням.

АТ "Миколаївгаз" залучило додаткові ремонтні бригади з Вознесенського та Первомайського районів.

Над відновленням електропостачання в деокупованих населених пунктах працюють бригади АТ "Миколаївобленерго". Вони ремонтують лінії електропередач та інших об’єктів системи розподілу електричної енергії. Миколаївським фахівцям допомагають енергетики з Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Львівської та Івано-Франківської областей.

Внаслідок пошкоджень та руйнувань понад 28 тисяч споживачів у 88 населених пунктах були позбавлені послуг. Станом на 4 січня, за інформацією ОВА, вдалося відновити електропостачання 17 389 споживачам у 17 населених пунктах.

Станом на 4 січня без газопостачання 5 809 споживачів. Припинено електропостачання, водопостачання, водовідведення у 61 населеному пункті (з них у двох – частково) Баштанського та Миколаївського районів.

Читайте також

Два теплопостачальні підприємства Миколаївщини отримали нові труби

На Миколаївщині є можливість не відключати електроенергію — начальник ОВА

"Декомунізація" та "дерусифікація" у Миколаєві. Що відомо

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок