Данські компанії допомагають відновлювати критичну інфраструктуру на Миколаївщині

Данські компанії допомагають відновлювати критичну інфраструктуру на Миколаївщині

Данські компанії допомагають відновлювати критичну інфраструктуру на Миколаївщині
Пошкоджена будівля навчального закладу у Миколаєві. 01.11.2022. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

За сприяння Посольства Данії в Україні, данські компанії допомагають Миколаївщині відновлювати роботу підприємств, які постраждали внаслідок обстрілів. Зокрема об'єкти інфраструктури, водо- та теплопостачання регіону.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.

"Мінрегіон спільно з Миколаївською ОВА, Миколаївською міською радою та посольством Королівства Данії в Україні напрацювали та налагодили дієвий механізм надання допомоги Миколаєву та іншим громадам області для відновлення інфраструктури, що постраждала внаслідок агресії РФ", — сказала заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська.

У межах співпраці з липня 2022 року данські компанії Aarsleff та Grundfos, а також Данське державно-приватне партнерство передали Миколаївщині 16 насосів та інше обладнання, необхідне для відновлення критичної інфраструктури водопостачання у регіоні.

"Найближчим часом данські партнери планують, зокрема, передати ще 13 насосів та 25 систем зворотного осмосу", — йдеться в повідомленні Міністерства розвитку громад та територій.

За інформацією міністерства, за рахунок коштів на екстрене відновлення в умовах війни, від данських партнерів до Миколаєва надійшла партія будівельних матеріалів, які нині потребує місто для ліквідації наслідків російських обстрілів в умовах підготовки до опалювального періоду. Це ОSB-плити, цвяхи, електричні циркулярні пили, перфоратори та інші матеріали для аварійного ремонту систем опалення та водопостачання.

Що відомо

  • Представники влади Миколаєва та області Олександр Сєнкевич, Ганна Замазаєєва та Віталій Кім зустрілися з міністром у справах міжнародного розвитку Данії Флеммінгом Меллером Мортенсоном. Обговорили майбутню співпрацю та відбудову міста Миколаїв і області після числених пошкоджень російською армією.
  • Станом на 2 листопада з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 12 992 цивільних об'єкти.

Читайте також

Російська армія завдала ударів по Миколаївщині. Наслідки обстрілу

На Миколаївщині перекинувся автомобіль DAF

Обстріли Миколаївщини. Що відомо

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок