У Миколаєві родинам з дітьми планують видати гуманітарну допомогу

У Миколаєві родинам з дітьми планують видати гуманітарну допомогу

У Миколаєві родинам з дітьми планують видати гуманітарну допомогу
Коробки з продуктовими наборами для миколаївських сімей. Жовтень 2022 року. Фото: Євген Гомонюк

У Миколаєві родинам з дітьми видаватимуть продуктові набори. Гуманітарну допомогу отримають будинки сімейного типу, прийомні, малозабезпечені, багатодітні, опікунські, патронатні сім’ї та інші. Вага одного пакунку – 8,5 кілограмів.

Про це кореспондентам Суспільного розповів комунікаційний менеджер проєкт Євген Гомонюк.

Першу партію у 1000 пакунків у рамках проєктуПроєкт #SOSДІТИ впроваджується Міжнародною благодійною організацією "Благодійний фонд "СОС Дитячі Містечка" Україна та Консорціумом партнерських організацій. Ініціативу в Миколаєві реалізує Ресурсний центр громадських ініціатив. Агенція розвитку Миколаєва є інформаційним партнером проєкту в Миколаєві. "SOSДІТИ". Програма екстреної допомоги" станом на 19 жовтня вже розвантажили на одному із гуманітарних складів міста. Допомогу організовано видаватимуть нужденним сім’ям через міські центри соціального обслуговування.

"Це цільова підтримка. Ми допомагаємо соціально незахищеним сім’ям з дітьми у Миколаєві. Це категорії, які відповідають критеріям програми "SOSДІТИ". Одна сім’я може щомісяця отримувати один пакунок до кінця року", — каже Євген Гомонюк.

Допомога також надаватиметься сім’ям з дітьми, які постраждалі від війни, сім’ям з дітьми з інвалідністю та особливими освітніми потребами, сім’ям з дітьми з хронічними/важкими захворюваннями, одиноким матерям або батькам, сім’ям, в яких принаймні один з батьків має інвалідність та вагітним жінкам.

До продуктового набору увійшли тушкована свинина, рибна консерва, олія, чай, цукор, борошно, вермішель, рис, крупа пшенична та вівсяні пластівці. Їхнє наповнення може дещо варіюватися.

У Миколаєві родинам з дітьми планують видати гуманітарну допомогу
Наповнення продуктового набору. Фото: Євген Гомонюк

Незабаром очікується друга партія допомоги, яка також буде розподілена поміж родин з дітьми в Галицинівській та Баштанській територіальних громадах.

Читайте також

Захищають символ міста. У Миколаєві обкладають пам'ятник Святому Миколаю мішками з піском

Війська Росії обстріляли території двох громад на Миколаївщині

Зміна погоди. Синоптики попереджають про різке зниження температури на Миколаївщині

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок