Миколаїв готовий до зими на 100 відсотків — міський голова

Миколаїв готовий до зими на 100 відсотків — міський голова

Миколаїв готовий до зими на 100 відсотків — міський голова
. Фото: УНІАН

Опалення у Миколаєві готове до запуску та запрацює у плановому режимі. Станом на сьоме жовтня заповнюються системи опалення та проходять останні гідравлічні випробування.

Про це розповів міський голова Олександр Сєнкевич під час брифінгу в Українському медіацентрі.

"Усі 94 котельні готові до експлуатації. Єдиним проблемним питанням лишається закриття всіх вікон. Після бомбардувань у нас 1500 будинків багатоповерхових постраждали", — сказав Олександр Сєнкевич.

Миколаїв готовий до зими на 100% — Олександр Сєнкевич
Вікно закривають ОСБ плитою. Фото: Олександр Сєнкевич

Оскільки в багатьох квартирах немає сьогодні власників, то міські служби закривають вікна ОСБ-плитами. Орієнтовано-стружкова плита — багатошаровий (3-4 шари) листовий композиційний матеріал, що складається з деревинної стружки, склеєної різними смолами з додаванням синтетичного воску і борної кислоти.

"Ми не використовуємо скло, бо є випадки повторних обстрілів і скло не витримує. І такої кількості скла і вікон ми не маємо. Тому отримуємо ОСБ-плити із державного резерву, купуємо за власні місцеві гроші, також очікуємо від уряду Данії", — сказав Олександр Сєнкевич.

Що відомо

  • У Миколаєві будівельні бригади щодня ліквідовують наслідки обстрілів. Станом на шосте жовтня в Інгульському районі міста забили вікна у шести будинках
  • У Миколаєві бригада працівників з комунальних підприємств Івано-Франківська допомагає миколаївським комунальникам відновлювати житлові будинки, пошкоджені російськими обстрілами. Основні роботи — зашити фанерою вікна
  • Бригади комунальників Одеси та Миколаєва працюють над тим, щоб закрити вибиті вікна у житлових будинках та відремонтувати покрівлі
  • Миколаїв обслуговують дві теплопостачальні компанії — "Миколаївоблтеплоенерго" та "Миколаївська теплоелектроцентраль". Заповнити мережі та пустити тепло планують до першого листопада.
  • Сподіваємося на краще, готуємося до найгіршого — міський голова про опалювальний сезон у Миколаєві

Читайте також

В Миколаєві міський голова поставив задачу зробити 130 пунктів роздачі води

На Миколаївщині за добу російські обстріли пошкодили 39 цивільних будівель

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок