Дівчина з Миколаївщини обстригла волосся, щоб допомогти ЗСУ

Дівчина з Миколаївщини обстригла волосся, щоб допомогти ЗСУ

Дівчина з Миколаївщини обстригла волосся, щоб допомогти ЗСУ
. Фото: Євгеній Нотевський

Десятирічна Дарія Ворона з Первомайська обстригла своє волосся, щоб допомогти Збройним силам України. Дівчинка розповіла кореспондентам Суспільного, що із соціальних мереж дізналася про збір коштів на авто для військових і вирішила у такий спосіб допомогти українській армії.

"Була публікація в місцевій групі. Раніше в новинах бачила дівчинку, свою попередницю, яка обрізала своє волосся для ЗСУ, тож вирішила її підтримати у такому собі флешмобі", — розповіла Дарія Ворона.

Дівчина з Миколаївщини обстригла волосся, щоб допомогти ЗСУ
Дарія в перукарні. Фото: Євгеній Нотевський

Дівчинка каже, що у неї є особиста причина допомогти військовим, її батько зараз у полоні.

"Мій тато потрапив у полон 4 квітня 2022 року в місті Маріуполь, де виконував бойове завдання в складі 36-ї бригади морської піхоти. Хочу, щоб скоріше була перемога, щоб повернувся тато з полону", — розповіла дівчинка.

Дарія каже, що волосся не підстригала з літа 2021 року, але не шкодує, що так зробила. Радіє, що у такий спосіб може допомогти ЗСУ.

Дівчина з Миколаївщини обстригла волосся, щоб допомогти ЗСУ
Дарія з мамою Маргаритою. Фото: Євгеній Нотевський

Підтримала вчинок доньки і мама Маргарита Ворона.

"Я дуже пишаюся своєю донькою. Це було її рішення і я не могла бути проти. Це наш маленький внесок у перемогу, але не останній", — зазначила мама Дарії.

Довжина обрізаного волосся — 50 сантиметрів, внесок дівчинки — п’ять тисяч гривень. Наразі це найбільша сума, передана на авто для військових, — каже організатор благодійного збору Євгеній Нотевський.

"Історія Дарії є унікальною. Сильна дівчинка, що має величезне бажання пришвидшити перемогу, зробити все, щоб ми скоріше перемогли, повернути тата з полону... Сльози навертаються на очі від її кроку. Особисто для мене дівчинка стала символом нескореності українського народу", — прокоментував Євгеній Нотевський.

Волонтер каже, що запит на допомогу у придбанні авто надійшов від однієї з бойових бригад, яка зараз боронить суверенітет України. Станом на п’яте жовтня зібрано 25 відсотків від потрібної суми — близько 45 000 з необхідних 180 тисяч гривень.

Читайте також

За внесок у спільну перемогу. Звільненим з полону миколаївським морпіхам вручили нагороди від командування

Над Миколаївщиною збили два дрони та безпілотник російської армії

На Миколаївщині чоловіка підозрюють у торгівлі боєприпасами

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок