На Миколаївщині формують списки тих, хто безоплатно отримає дрова

На Миколаївщині формують списки тих, хто безоплатно отримає дрова

На Миколаївщині формують списки тих, хто безоплатно отримає дрова
. Фото: УНІАН

На Миколаївщині формують списки людей, які зможуть безоплатно отримати дрова від держави. Йдеться про жителів населених пунктів, які перебувають на першій лінії фронту і в чиїх будинках відсутнє електропостачання та можливість його відновити.

Про це у ранковому відеозверненні розповів начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"Вчора (27 вересня — ред.) Уряд проголосував постанову щодо забезпечення дровами територій, які на лінії фронту, тимчасово окупованих, деокупованих. Часу мало, зараз ми готуємо списки, готуємо відповідальних осіб, працюємо", — розповів Віталій Кім.

За його словами, така допомога передбачена не усім. Втім, якщо дозволятиме закон та будуть залишки деревини, нею намагатимуться забезпечити якомога більше людей.

Ініціативу Мінреінтеграції про видачу дров на територіях, прилеглих до зони бойових дій 27 вересня підтримав Уряд, видавши розпорядження про перерозподіл коштів і схваливши відповідні розрахунки. Розподіл субвенції планується здійснювати пропорційно, відповідно до наданих обласними військовими адміністраціями пропозицій. Реалізація проєкту буде здійснюватися в межах видатків, передбачених Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, в обсязі 562,5 млн грн.

Що відомо

  • Змінами передбачено надання можливості обласним військовим адміністраціям Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської та Чернігівської областей, території яких прилеглі до зони проведення воєнних (бойових) дій, забезпечити населення цих територій деревиною паливною на період опалювального сезону.

Читайте також

Армія РФ обстріляла два райони Миколаївщини

Жителям Вознесенська, що на Миколаївщині, планують видавати скло для відновлення вікон у будинках

Російська армія завдала по Миколаєву ударів з С-300

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок