Наслідки вторгнення РФ. У Миколаєві загинули 135 людей, серед них — одна дитина

Наслідки вторгнення РФ. У Миколаєві загинули 135 людей, серед них — одна дитина

Наслідки вторгнення РФ. У Миколаєві загинули 135 людей, серед них — одна дитина
Наслідки чергового обстрілу Миколаєва. 14.09.2022. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Станом на 20 вересня в Миколаєві внаслідок обстрілів російськими військами загинули 135 людей, серед них — одна дитина. З початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації важкі порання отримали 665 жителів міста, з них — дев'ять дітей.

Про це розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час брифінгу в Українському медіацентрі.

Зі слів мера, за 209 днів повномасштабного вторгнення РФ Миколаїв не обстрілювали лише 33 доби.

"Станом на 20 вересня у Миколаєві проживають 220-230 тисяч людей. До повномасштабної війни було близько пів мільйона. Переважна більшість поважного віку", — розповів Олександр Сєнкевич.

За його словами, ніч проти 20 вересня в Миколаєві минула відносно спокійно. Рятувальники ліквідують наслідки обстрілу, що стався 19 вересня. Постраждало понад 40 приватних будинків.

"Постраждало одне з підприємств, у багатьох багатоповерхівках повилітали вікна. Нам вдалося відремонтувати комунікації, тобто воду, світло і газ", — сказав міський голова.

Мер зазначив, що нагальне питання в місті — ремонт вибитих внаслідок обстрілів вікон. За рішенням місцевої влади, в тих квартирах, звідки виїхали люди, вибиті вікна забиватимуть фанерою та OSB-плитами. Станом на 20 вересня в Миколаєві майже 1 500 таких будинків.

"Небезпечно залишати просто вікна, бо обстріли продовжуються, і в деяких місцях, де замінюємо вікна зі склом, вони знову розбиваються і це марна витрата грошей. Тому вирішили так: зараз всі вікна і в будинках, де немає людей, забиваємо цією фанерою", — розповів Сєнкевич.

Читайте також

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок