Під час обстрілу Миколаєва загинув голова "Нібулону" Вадатурський та його дружина

Під час обстрілу Миколаєва загинув голова "Нібулону" Вадатурський та його дружина

Під час обстрілу Миколаєва загинув голова "Нібулону" Вадатурський та його дружина
. Фото: НІБУЛОН

Внаслідок обстрілу Миколаєва в ніч проти 31 липня загинув Герой України, генеральний директор сільськогосподарського підприємства "Нібулон" Олексій Вадатурський. Йому було 74 роки.

Про це повідомив в Telegram-каналі начальник обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"Вночі внаслідок обстрілу міста трагічно загинули Герой України, генеральний директор компанії "Нібулон" Олексій Опанасович Вадатурський та його дружина Раїса Михайлівна Вадатурська. Олексій Опанасович зробив багато для Миколаївщини, багато для України. Його внесок у розвиток аграрної та суднобудівної галузі, розбудову регіону неоцінений", — написав Кім.

Також цю інформацію підтвердив голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Цієї ночі внаслідок чергового російського теракту — обстрілу мирних жителів Миколаєва загинув Олексій Опанасович Вадатурський. Герой України, який заслужив це звання своєю працею. Справжній патріот, аграрій, суднобудівник, власник легендарної компанії "Нібулон", бізнесмен, який вірив у свою країну і не покинув її навіть у війну"

Олексій Опанасович Вадатурський народився 8 вересня 1947 року у селі Бенцарі Балтського району Одеської області Української РСР, у родині колгоспника. З 1991 року — генеральний директор сільськогосподарського підприємства "Нібулон", що займається вирощуванням сільськогосподарських культур, розвитком племінного тваринництва.

У 2014 році за підсумками Миколаївського міського конкурсу "Людина року" отримав звання "Городянин року" в спеціальній номінації "Допомога українській армії";

У 2017 році був нагороджений швейцарським знаком Вільгельма Телля;

У 2018 році нагороджений Почесною відзнакою Миколаївської обласної ради "За заслуги перед Миколаївщиною" І ступеня. За результатами щорічної загальноміської програми "Людина року. Городянин року" Олексія Вадатурського було визнано Героєм року-2020, а 9 вересня 2021 року надано звання "Почесний громадянин міста Миколаєва".

У 2021 році Forbes оцінив статки бізнесмена в 430 млн доларів.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок