Суд задовольнив позов депутата Миколаївської міської ради Владислава Чайки

Суд задовольнив позов депутата Миколаївської міської ради Владислава Чайки

Суд задовольнив позов депутата Миколаївської міської ради Владислава Чайки
. Суспільне Миколаїв

У Миколаївському окружному суді в повному обсязі задовольнили позов депутата Миколаївської міської ради Владислава Чайки та визнали протиправним та нечинним призначення заступників голів постійних депутатських комісій.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла директорка юридичного департаменту Миколаївської міської ради Інна Бочарова.

Розгляд справи відбувся 22 жовтня. Суддя Олександр Мельник зобов’язав стягнути за рахунок міського бюджету на користь Владислава Чайки 2770 грн судових витрат.

"Владислав Чайка вважав, що прийняття такого рішення порушує його права, нібито він, як депутат, міг би бути обраним заступником голови постійної депутатської комісії, однак не був обраний. Рішення будо прийняте більшістю депутатів під час сесії міськради. Законом дане питання чітко не врегульоване. Рішення було прийняте в межах повноважень, воно є абсолютно законним", — розповіла Інна Бочарова.

На телефонні дзвінки кореспондентів Суспільного Владислав Чайка не відповів. Прессекретар Владислава Чайки Микола Жук від коментарів відмовився.

Інна Бочарова говорить, що Миколаївська міська рада, як відповідач, не визнає рішення і щойно отримають повний його текст, подаватиме апеляцію.

Що відомо

  • 14 вересня Миколаївський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову депутата міської ради Владислава Чайки щодо скасування рішення сесії про призначення членів виконавчого комітету міської ради. 7-го вересня суд не виявив серйозних порушень у призначенні керуючого справами виконкому та заступників міського голови, на які посилався Владислав Чайка.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок