Президент присвоїв двом військовим із Львівщини звання Героя України посмертно

Президент присвоїв двом військовим із Львівщини звання Героя України посмертно

Президент присвоїв двом військовим із Львівщини звання Героя України посмертно
Ордени "Золота Зірка", зображення ілюстративне. Фото: пресслужба Офісу Президента

24 лютого Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання "Герой України" (посмертно) двом воїнам зі Львівщини — Василю Гукалу та Юрію Сікиринському.

Укази про присвоєння звань опублікували на сайті Офісу Президента.

Звання "Герой України" Василю Гукалу та Юрію Сікиринському присвоїли "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові", йдеться в указах. Також обох воїнів посмертно вшанували орденом "Золота Зірка".

Василь Гукало народився у селі Залужжя. Освіту отримав в Івано-Франковому.

Василь Гукало
Василь Гукало. Фото: пресслужба Львівської ОВА

Після навчання пішов на фронт добровольцем і служив у 63 окремій механізованій бригаді ЗСУ. Василя Гукала поховали 25 квітня 2023 року.

Юрій Сікиринський — львів'янин, закінчив історичний та юридичний факультети Львівського національного університету імені Івана Франка.

Юрій Сікиринський
Юрій Сікиринський. Фото: пресслужба Львівської міської ради

З початком повномасштабного вторгнення Росії добровольцем пішов на війну. Боронив територіальну цілісність та незалежність України на Харківщині та Донеччині у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління "Захід" Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Загинув 14 червня 2023 року.

На початок