У Львові запускається філія київського Центру дитячої кардіохірургії: незабаром — перші операції

У Львові запускається філія київського Центру дитячої кардіохірургії: незабаром — перші операції

У Львові запускається філія київського Центру дитячої кардіохірургії: незабаром — перші операції
. Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова

На базі Львівського обласного кардіологічного центру відкрилася філія київського Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, де надаватимуть термінову хірургічну допомогу дітям із хворобами серця, зокрема переселенцям. Це підтвердив на брифінгу директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Наразі працівники, які будуть залучені в роботу цієї філії, розгортають відділення у Львові. Це пов'язано, зокрема, з тим, що Львівський кардіологічний центр не мав можливості надавати повноцінну медичну допомогу дітям, оскільки не мав необхідного інвентаря.

"Саме таке обладнання та всі засоби, які необхідні для надання медичної допомоги, уже з Києва дислоковано до [Львівського] кардіоцентру", — розповів Чемерис.

Філія планує запустити повноцінну роботу наступного тижня й провести перші операції, але підготовчі процеси вже тривають. "На власні очі вже бачив черги батьків із дітками, які очікували на консультацію", — поділився директор департаменту.

Київська філія буде тимчасово розміщена у Львові на час воєнного стану, але подальша її доля поки невідома. Наступні кроки, за словами Чемериса, плануватимуть пізніше: "Давайте, ми швидко переможемо, а тоді будемо вирішувати далі".

Що відомо

  • У львівському "Охматдиті" готують до виписки 7-річну Єву з Чернігова, яка 8 днів просиділа в холодному підвалі та захворіла на поліартрит — запалення суглобів: історія дівчинки.
  • Американські лікарі розгорнули польовий шпиталь поблизу Львова.
  • На Львівщині можна вакцинуватися від COVID-19 біля пунктів пропуску: перелік локацій.

Читайте також

Війна Росії проти України. День 21. Онлайн

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок