"Ірпіньводоканал" отримав нову спецтехніку

"Ірпіньводоканал" отримав нову спецтехніку

"Ірпіньводоканал" отримав нову спецтехніку
"Ірпіньводоканал" отримав новий екскаватор-навантажувач. Фото: Олександр Маркушин/Telegram

Комунальне підприємство "Ірпіньводоканал" на Київщині поповнилося новою спецтехнікою. Автопрк підприємства отримав потужний екскаватор-навантажувач JCB 4CX.

Про це повідомляє у Telegram Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Зазначається, що ця модель виконує функції екскаватора і навантужувача. Використовується у будівництві споруд, прокладанні доріг, у сількому господарстві та комунальних підприємствах у всьому світі.

"Він може одночасно рити і переносити величезні навантаження без додаткової допомоги, що зекономить не тільки час, а й гроші нашої громади. Мобільний та сучасний екскаватор допоможе швидше замінювати застарілі мережі водопостачання та водовідведення, а також ліквідовувати аварійні пориви", — сказав Маркушин.

"Ірпіньводоканал" отримав нову спецтехніку
"Ірпіньводоканал" отримав новий екскаватор-навантажувач. Фото: Маркушин/Telegram

За його словами, нову техніку вдалось закупити за грантові гроші, які торік Північна екологічна фінансова корпорація НЕФКООрганізація, створена в 1990 році п'ятьма країнами Північної Європи: Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією і Швецією. Надає фінансову підтримку різним екологічно важливим проектам, переважно у країнах Центральної і Східної Європи виділила на допомогу в оновленні водо- та теплопостачання Ірпеня. Донор цього проєкту — Європейський Союз.

Напередодні жителі Ірпінської громади отримали газові обігрівачі від португальського міста-побратима Кашкайш. Місцевим, які мають потребу в додатковому опаленні, передадуть отримані 270 приладів.

Що відомо про допомогу Київщині від іноземних партнерів

Програма розвитку ООН (ПРООН) надаватиме Київщині технічну підтримку під час відновлення будівель, які постраждали під час повномасштабного вторгнення російських військ на територію регіону. Наразі йдеться про 56 об'єктів, які відбудовуватимуть за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

До Ірпінського відділку поліції доставили конфісковану зброю із США. Її правоохоронцям передали колеги з міста-побратима Маямі.

Допомогу на суму близько 2 млн доларів передасть Ірпеню американське місто-побратим Мілвокі. Це понад 800 безперебійних точок доступу Wi-Fi та програмне забезпечення. Це не звичайні домашні маршрутизатори, а унікальна система, яку застосовують в оборонному секторі США. Вони вперше використовуватимуться за межами країни.

У Білій Церкві на Київщині побувала делегація представників бізнесу з Південної Кореї, щоб обговорити інвестиційні проєкти. Розглядається можливість налагодити виробництва сандвіч-панелей та побудувати новий завод.

Японська компанія Miyamoto International допоможе Київщині створити комплексну систему переробки відходів. Вона відома на міжнародній арені своїм досвідом відновлення населених пунктів після стихійних лих, військових конфліктів та катастроф.

У Бучі на Київщині відкрили відновлену амбулаторію, яку ремонтували за кошти благодійників. Медзаклад став пілотним центром проєкту ЮНІСЕФ.

Також громада отримала чотири вантажівки будівельних матеріалів із Польщі. Організація "Global Compact Poland" надала мінеральну вату і модульну черепицю для відбудови житла, пошкодженого внаслідок російської агресії.

Ще жителі Бучі отримали гуманітарну допомогу від португальського міста-побратима Кашкайш: вживаний теплий одяг, білизну, дитячі іграшки та 50 обігрівачів. Пізніше іноземці виділили €500 тисяч для відновлення закладів освіти Бучі.

На початок