"Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель". Марки, присвячені звільненню Київщини, розкупили за кілька годин

"Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель". Марки, присвячені звільненню Київщини, розкупили за кілька годин

"Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель". Марки, присвячені звільненню Київщини, розкупили за кілька годин
. Марки "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель" Фото: Ігор Смілянський/Facebook

Марки, присвячені звільненню трьох міст Київщини, вже практично розкупили. Їх немає, ні на Головпоштамті, ні на сайті. Про це в ефірі загальнонаціонального марафону "Єдині новини" повідомила директорка з комунікацій "Укрпошти" Юлія Василенко.

За її словами по відділеннях, можливо ще залишилася певна кількість марок, але, зважаючи на попит, до кінця дня і їх розкуплять.

"В цьому і суть поштових марок Укрпошти — в тому, що є обмежений тираж, в цьому їх цінність. Тому їх збирають, колекціонують, стоять за ними в чергах. Ми не додруковуємо тиражі",— каже Василенко.

Директорка радить, тим, хто збирає колекцію поштових марок, зокрема, воєнного часу, придбати філателістичний абонемент. З ним охочі точно матимуть можливість викупити марку, коли вона виходить.

"Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель". Марки присвячені звільненню Київщини розкупили за кілька годин
Марки "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель" Фото: Ігор Смілянський/Facebook

На марках "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель" зображені два документальні фото, які розлетілися всім світом. Це вулиця Вокзальна зі згорівшою технікою окупантів в Бучі, переправа через річку Ірпінь, через яку люди могли евакуюватися і Гостомель, зображений у вигляді малюнка зі зруйнованим літаком Мрія.

Василенко зауважила, що цей випуск присвячений усім постраждалим від повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Тираж блоку — 100 000 примірників.

Що відомо про тематичні марки "Укрпошти"

12 квітня Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.

23 травня "Укрпошта" почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". На ній додали слово "DONE", яке є відсиланням до потопленого російського крейсера "Москва".

28 червня Укрпошта ввела в обіг марку "Українська мрія".

28 липня, "Укрпошта" ввела в обіг четверту поштову марку за період дії воєнного стану "Доброго вечора, ми з України".

"Укрпошта" запустила марку "Вільні, Незламні, Непереможні", присвячену Дню Незалежності України та шостому місяцю від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію нашої держави.

14 жовтня до Дня захисників і захисниць України Укрпошта запустила у продаж марки нової серії "Слава Збройним Силам України!". Кожна із 6 поштових марок відображає окремий рід українських військ. Тираж складає 1 мільйон примірників.

4 листопада, "Укрпошта" випустила нову марку "Кримський міст на біс!".

6 грудня "Укрпошта" ввела в обіг нові поштові марки "Зброя Перемоги". Спецпогашення штемпелем відбулося у столичному Головпоштамті сьогодні, 6 грудня, у День Збройних Сил України.

24 березня цього року "Укрпошта" анонсувала нові поштові марки "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель". Випуск присвячений річниці звільнення Київщини. У блоці є конверт, на якому зібрані перші шпальти світових газет рік тому. А на конверті "Перший день" буде зображена схема наступу російських військ на Київ зі сторони цих міст.

Читайте також

Бенксі поділився в Instagram маркою Укрпошти зі своїм стінописом

Місто, яке світ не забуде: Зеленський та лідери чотирьох країн відвідали Бучу на річницю звільнення від військ РФ

На початок