Українська "Мрія" злетіла в небо у грі від Microsoft

Українська "Мрія" злетіла в небо у грі від Microsoft

Українська "Мрія" злетіла в небо у грі від Microsoft
. Фото: ANTONOV Company / Facebook

У понеділок, 27 лютого, Microsoft офіційно презентував нове DLCКонтент завантаження або завантажуваний вміст — додатковий контент, здебільшого створюваний для відеогри, що вийшла раніше. для Microsoft Flight Simulator ― АН-225 "Мрія". Спробувати політ на крилах "Мрії" можна вже на ПК, повідомляє у Facebook ДП "Антонов".

Над проєктом працювали команди Microsoft Flight Simulator спільно з авіабудівним підприємством "Антонов". Також допомагали й представники Міністерства цифрової трансформації України й експерти — інженери та літоти. Вони допомогли зробити поведінку літака реалістичнішою.

"Відновлення авіалегенди було непростим та тривалим процесом, над яким працювали кілька кваліфікованих команд з усього світу. Багато годин роботи розробки моделі, запис звуку, детальний дизайн – усе для того, щоб кожен зміг максимально реалістично відчути себе у ролі пілота найбільшого у світі літака, почути звук його двигунів, оглянути кабіну і вантажну рампу", — ДП "Антонов".

Повідомляється, що усі кошти від продажу доповнення “Mryia add-on” в Microsoft Flight Simulator підуть на спеціальний рахунок для побудови нового літака.

Українська "Мрія" злетіла в небо у грі від Microsoft
Фото: ANTONOV Company / Facebook

Що сталося із найбільшим літаком світу АН-225 "Мрія"

27 лютого стало відомо, що російські війська знищили один із найбільших літаків у світі українського виробництва АН-225 "Мрія". Це сталося в аеропорту Гостомеля, де флагман української авіації перебував на ремонті.

У відомстві запевнили, що "Мрія" буде відновлена, але це коштуватиме понад 3 мільярдів доларів та потребуватиме понад п'ять років роботи.

Екскомандир знищеного Ан-225 "Мрія" Дмитро Антонов заявив, що літак був втрачений з провини керівництва держпідприємства "Антонов", яке за два тижні до початку війни виїхало за кордон та не доклало жодних зусиль для порятунку літака.

30 березня державний концерн "Укроборонпром" відсторонив генерального директора Державного підприємства "Антонов" Сергія Бичкова для проведення службового розслідування.

АН-225 з максимальною злітною масою 640 тонн був найважчим літаком у світі. Також він був найбільшим у світі літаком, що піднявся в повітря більше одного разу, хоча розмах його крила й менший, ніж в американського літака Г'юз H-4 "Геркулес", що зробив лише один короткий випробувальний політ на низькій висоті.

Читайте також

У Гостомелі росіяни покрали запчастини з "Мрії" — захисник летовища

У Данії над полем здійнялася тінь української "Мрії"

На початок