Не лише "Мрія": експосадовців ДП "Антонов" підозрюють у знищенні ще 7 літаків у Гостомелі

Не лише "Мрія": експосадовців ДП "Антонов" підозрюють у знищенні ще 7 літаків у Гостомелі

Не лише "Мрія": експосадовців ДП "Антонов" підозрюють у знищенні ще 7 літаків у Гостомелі
. Знищений Ан-225 "Мрія". Фото: Національна поліція України

Служба безпеки нещодавно завершила досудове розслідування щодо керівників держпідприємства "Антонов". Їм інкримінують перешкоджання діяльності військових, внаслідок чого росіяни знищили український транспортний літак "Мрія". Водночас щодо посадовців ДП "Антонов" є й інші розслідування про знищення ще 7 літаків у Гостомелі.

Про це в ефірі Суспільного повідомив прокурор відділу Офісу генерального прокурора Ярослав Гаврищук.

За його словами, правоохоронці завершили розслідування про знищення транспортного літака Ан-225 "Мрія". За результатами експертизи, збитки державі від знищення повітряного судна оцінені у майже 8,5 мільярдів гривень (280 млн дол. США).

Обвинувальний акт скеровано до суду стосовно колишнього генерального директора державного підприємства "Антонов" Сергія Бичкова і тодішнього начальника підрозділу з авіабезпеки Олександра Нетьосова.

За версією слідства, керівники держпідприємства навмисно не допустили військових на територію аеропорту в період із січня по лютий 2022 року. Бійцям Нацгвардії категорично заборонили обладнати позиції, інженерні та фортифікаційні споруди на території летовища. Це дало можливість росіянам на початку повномасштабного вторгнення обстріляти літаки та споруди аеропорту, взяти під свій контроль цей стратегічний об'єкт і в подальшому окупувати населені пункти Гостомельської громади.

Водночас досудове розслідування щодо керівників держпідприємства "Антонов" триває за іншими епізодами. Йдеться про знищення російською армією 7 літаків і комплектуючих до повітряних транспортних засобів, що зберігалися на території аеропорту в Гостомелі.

В Офісі генпрокурора наразі не коментують мотивів, чому фігуранти не вжили заходів для збереження літаків. Як пояснив Ярослав Гаврищук, у матеріалах справи є розділи з грифом "таємно". Це питання безпосередньо вивчатиме суд, який має доступ до державної таємниці. "Умисел і характер будуть досліджуватись, цьому буде надана відповідна правова оцінка," — зазначив прокурор.

Наразі обвинувачені перебувають під вартою, їм загрожує до п'ятнадцяти років ув'язнення.

Що відомо про знищення літака АН-225 "Мрія"

27 лютого 2022 року стало відомо, що російські війська знищили один із найбільших літаків у світі українського виробництва АН-225 "Мрія". Це сталося в аеропорту Гостомеля, де флагман української авіації перебував на ремонті.

У відомстві запевнили, що "Мрія" буде відновлена, але це коштуватиме понад 3 мільярдів доларів та потребуватиме понад п'ять років роботи.

Екскомандир знищеного Ан-225 "Мрія" Дмитро Антонов заявив, що літак був втрачений з провини керівництва держпідприємства "Антонов", яке за два тижні до початку війни виїхало за кордон та не доклало жодних зусиль для порятунку літака.

30 березня 2023 року державний концерн "Укроборонпром" відсторонив генерального директора Державного підприємства "Антонов" Сергія Бичкова для проведення службового розслідування.

Згодом СБУ повідомила про підозру колишньому гендиректору ДП "Антонов" Сергію Бичкову, його заступнику, а також начальнику підрозділу з авіабезпеки. Їх запідозрили у перешкоджанні діяльності ЗСУ напередодні повномасштабного вторгнення Росії, що призвело до знищення літака АН-225 "Мрія".

Ан-225 з максимальною злітною масою 640 тонн був найважчим літаком у світі. Також він був найбільшим у світі літаком, що піднявся в повітря більше одного разу, хоча розмах його крила й менший, ніж в американського літака Г'юз H-4 "Геркулес", що зробив лише один короткий випробувальний політ на низькій висоті.

На початок