У Кропивницькому втретє протестували проти підвищення тарифів

У Кропивницькому втретє протестували проти підвищення тарифів

У Кропивницькому втретє протестували проти підвищення тарифів
. Суспільне: Кропивницький

На площі Героїв Майдану у Кропивницькому організували акцію протесту "Ні – тарифному геноциду" проти підвищення тарифів на комунальні послуги (газ, воду, опалення – ред.) та ціни за проїзд у громадському транспорті. Учасників було більше сотні – розповіла Суспільному співорганізаторка акції Тетяна Андрейченко. Поліція протестувальників не рахувала – сказав поліцейський Сергій Пономаренко.

На протест зібрались о 10:00. В руках тримали плакати з написами: "Тарифи мають бути прозорими та обґрунтованими", "Проти сплати транспортування нашими трубами", "Заплати і помри?", "6.99 – це окозамилювання" "Вимагаємо покарання для винних за тарифні ігри" та інші.

За словами Тетяни Андрейченко, акцію не підтримували жодні організації та політичні партії. Інформацію про зібрання розповсюджували через соціальні мережі: ”Ми представляємо місцеву громаду, жителів, які зараз сплачуюють ці злочинні тарифи. Основні вимоги протесту – знизити тарифи і не замилювати нам очі. Акція стосується всіх тарифів”.

Учасниця акції Наталія Таранюк розповіла, що оплата комунальних послуг, за старими тарифами – ред.) – це четверта частина її доходів: ”Тепер воно більше половини мабуть буде забирати”.

У Кропивницькому втретє протестували проти підвищення тарифів
Суспільне: Кропивницький

Під час акції дотримувались карантинних вимог – додала Тетяна Андрейченко: ”Просимо людей, щоб дотримувались дистанції. Ми не можемо мовчати. Карантин може тривати і пів року, і рік, а тарифи вже діють”.

За порядком під час акції слідкували поліцейські. Поліцейський Сергій Пономаренко коментувати відмовився, сказав що учасників акції не рахували.

Акція тривала півтори години.

Що відомо

На початок