Кіровоградщина: останній дзвоник пролунав у понад 100 школах

Кіровоградщина: останній дзвоник пролунав у понад 100 школах

У 104 школах з 434, які розташовані у Кіровоградській області, сьогодні пролунав останній дзвоник. Більшість навчальних закладів завершать навчальний рік 31 травня.

Про це під час брифінгу розповіла керівниця департаменту освіти області Ельза Лещенко.

Завтра свято останнього дзвоника влаштують у 245 школах області (це понад 56 відсотків від загальної кількості).

24 травня закінчили навчання у трьох школах міста Кропивницький, 6 червня — у 58 школах області, 13 червня – у 21 школі, 17 червня — одна школа, яка розташована у виправній колонії.

28 червня останній дзвоник пролунає у двох приватних школах міста Кропивницького – "Smart вулик" та "Академія".

Відповідно до закону України про освіту тривалість навчального року визначає педагогічна рада школи разом відділами освіти тієї чи іншої території.

Школи Кіровоградщини прийняли понад чотири тисячі дітей-переселенців

На початок навчального року в школах області зареєструвались для навчання 3400 дітей, які переїхали у Кіровоградську області через воєнні дії Росії. На кінець навчального року таких дітей стало 4200.

"Це не означає, що більше приїхало людей, — уточнила Ельза Лещенко. – Це означає, що більше зареєструвались. Вони забирають документи з онлайн-шкіл Луганської, Донецької, Херсонської областей. Можливо, я скажу суб’єктивну думку, але не думаю, що онлайн-навчання з Донецької області краще, ніж дитина ходитиме фізично у школу Кіровоградської області, аже тут вони соціалізуються".

Для випускників шкіл, які хочуть вступати до вищих навчальних закладів, до 23 червня триватиме період складання Національного мультипредметного тесту. Таких в області 6680 людей. Понад 80 відсотків – це випускники цього року, 1208 – випускники минулих років.

На початок