У чотирьох містах Кіровоградської області 8 травня будуть перебої з водопостачанням

У чотирьох містах Кіровоградської області 8 травня будуть перебої з водопостачанням

Оновлено
Вода, кран, немає води
"Дніпро-Кіровоград" переходить в економний режим. Суспільне Кропивницький

У містах Олександрія, Знам’янка та Кропивницький 8 травня з 14:00 до 19:00 буде знижений тиск у водопровідних мережах. У Світловодську цього ж дня з 13:00 до 19:00 водопостачання буде припинене. Причина – нічна атака армії РФ на інфраструктуру України.

Про це повідомили у Telegram- каналі водопостачального підприємства "Дніпро-Кіровоград".

У Кропивницькому, Олександрії та Знам'янці знижений тиск у мережах унеможливить подачу води на верхні поверхи житлових будинків.

Підприємство не зупиняє свою роботу. Воно переходить в економний режим – окремі ланки водогону будуть працювати на генераторах. Ці ділянки вимкнули для ремонту енергетики.

8 травня вночі російська армія обстріляла енергетичну інфраструктуру у Кіровоградській, Львівській, Вінницькій, Полтавській, Запорізькій, Івано-Франківській областях. Пошкоджень зазнали тепло, гідроелектростанції та обладнання одного з об’єктів "Укренерго" в центральному регіоні. Нині споживачі в цьому регіоні заживлені резервними схемами, повідомили в Укренерго.

В Укренерго закликали до ощадливого споживання електроенергії 8 травня, особливо з 18:00 до 23:00.

Доповнено 19:00. У Telegram-каналі підприємства повідомили, що енергетики відновили електропостачання об’єктів підприємства "Дніпро-Кіровоград". До 5 години ранку 9 травня водопостачання відбуватиметься у робочому режимі. Ремонт пошкодженої через ракетну атаку Росії лінії електропередач не завершили. Тому з 5:00 до 17:00 будуть знеструмлені окремі об’єкти підприємства. Це означає, що орієнтовно до 10:00 подаватимуть воду, а потім вона може зникнути в низці мікрорайонів міста та на верхніх поверхах багатоповерхівок. Жителів просять зробити запаси води.

На початок