У Кіровоградській області можливе відключення електроенергії через атаку російської армії на енергосистему

У Кіровоградській області можливе відключення електроенергії через атаку російської армії на енергосистему

Доповнено
електороенергія
8 травня можливі відключення електроенергії . Фото: Суспільне Кропивницький

Через масований удар армією РФ 8 травня в Кіровоградській області та в Україні з 18:00 до 23:00 можливі відключення електроенергії.

Про це повідомили в Telegram-каналі Укренерго.

Можливе обмеження побутових та промислових споживачів. Причина — дефіцит електроенергії в енергосистемі, який виник через нові пошкодження обладнання українських електростанцій, завдані російськими ударами. В Укренерго закликали до ощадливого споживання електроенергії.

Начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович закликав міських голів та керівників громад до економного використання електрики у час освітлення вулиць, а підприємців – вимкнути рекламні вивіски, зовнішні підсвітки, зменшити інтенсивність освітлення торгових залів.

Обстріляли енергетичну інфраструктуру у Кіровоградській, Львівській, Вінницькій, Полтавській, Запорізькій, Івано-Франківській областях.

Пошкоджень зазнали тепло, гідроелектростанції та обладнання одного з об’єктів "Укренерго" в центральному регіоні. Нині споживачі в цьому регіоні заживлені резервними схемами, повідомили в Укренерго.

Голова громади в Олександрійському районі Кіровоградської області Андрій Маліцький повідомив на своїй сторінці у Facebook, що у зв'язку з ракетною атакою армії РФ є пошкодження ліній електропередач. Через відсутність електроенергії тимчасово припинять водопостачання.

На початок