Війська РФ пошкодили інфраструктурний об'єкт та будинки на Кіровоградщині, поранена дитина

Війська РФ пошкодили інфраструктурний об'єкт та будинки на Кіровоградщині, поранена дитина

Оновлено

Вночі 8 травня війська РФ атакували інфраструктурний об'єкт у Кіровоградській області.

Внаслідок ракетної атаки пошкоджений об'єкт критичної інфраструктури в Олександрійському районі, написав у своєму телеграм-каналі о 7:19 начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович.

"Поранена восьмирічна дитина, руйнувань, за попередньою інформацією, зазнали 13 приватних будинків та майже 30 гаражів. Всі відповідні служби працюють на місці".

О 9:30 речниця служби з надзвичайних ситуацій в області уточнила, пошкоджені 13 приватних будинків та 38 гаражів. Два гаражі зруйновані повністю.

Голова громади в Олександрійському районі Андрій Маліцький повідомив на своїй сторінці у Facebook, що у зв'язку з ракетною атакою армії РФ є пошкодження ліній електропередач. Через відсутність електроенергії тимчасово припинять водопостачання. Він уточнив, дитина, яка зазнала травм під час атаки, поранилась склом.

За словами Андрія Маліцького, працює комісія з фіксування пошкоджень житлових будинків та гаражів. Повідомити про пошкодження можна за номером гарячої лінії 068 045 21 55.

Про атаку на енергетичні об'єкти повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко, йдеться на офіційному сайті міністерства.

"Атаковані об'єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях. Наслідки уточнюються. Енергетики вже працюють над їх ліквідацією".

Повітряна тривога на Кіровоградщині тривала з 0:13 до 6:04.

На початок