Апеляційний суд Дніпра визнав законним звільнення ексголови Кіровоградської облради

Апеляційний суд Дніпра визнав законним звільнення ексголови Кіровоградської облради

Апеляційний суд Дніпра визнав законним звільнення ексголови Кіровоградської облради
. Фото: Суспільне Кропивницький

Апеляційний адміністративний суд міста Дніпро визнав законним звільнення з посади ексголови Кіровоградської облради Сергія Шульги.

За інформацією облради, засідання відбулося 27 лютого. Дніпровський апеляційний суд скасував рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду від 20 листопада 2023 року в справі за позовом ексголови до облради щодо його неправомірного звільнення. Рішення вступає в дію з моменту його ухвалення.

У своєму Telegram-каналі Сергій Шульга написав, що на це рішення подаватиме касаційну скаргуПеревірка судом третьої інстанції законності та обґрунтованості вироків і рішень суду, що набрали законної сили..

"Пів години знадобилося Третьому апеляційному адміністративному суду, щоб розібратися у справі, заслухати сторони, зважити усі аспекти й насамкінець ухвалити рішення – підтримати апеляцію облради – про моє поновлення на посаді. Заради рішення навіть знехтували тривогою. Сказати, що я здивований – ні! Бо ще задовго до сьогоднішнього дня знав, що на справедливий розгляд у Дніпрі розраховувати немає сенсу. Вдячний суддям першої інстанції за сміливість. Далі буде касація".

Що відомо про звільнення та поновлення на посаді Сергія Шульги

Сергія Шульгу поновили на посаді ухвалою колегії суддів окружного адміністративного суду у Кропивницькому 20 листопада. Своє звільнення Сергій Шульга оскаржував у суді з червня. Його звільнили з посади 25 квітня на позачерговій сесії. Сергій Шульга вважає, сесія була нелегітимна. Представник облради Павло Топчій каже, рішення депутатів — законне.

1 грудня 2023 року, щоб поновити на посаді Сергія Шульгу, депутати облради зібралися на позачергове засідання. Однак, щоб розглянути це питання не вистачило кворуму. З присутніх 22 депутатів зареєструвалися 19. Всього до складу облради входить 64 депутати. На сесію 21 грудня минулого року це питання не виносили, тому що облрада подала зустрічну апеляцію.

На початок