"Звільнення визнати протиправним". Коли Сергій Шульга зможе повернутися на свою посаду

"Звільнення визнати протиправним". Коли Сергій Шульга зможе повернутися на свою посаду

Повний текст ухвали окружного адміністративного суду Кропивницького про те, що звільнення голови облради Сергія Шульги є протиправним, буде готовий 29 листопада. Коли він зможе виконувати обов’язки керівника ради?

Сергій Шульга сказав Суспільному, що хоче отримати резолютивну частину ухвали: "Уважно її вичитати і потім вже ухвалювати рішення, що робити далі".

Рішення суду в частині поновлення Шульги на посаді та стягнення середнього заробітку в сумі 28 700 гривень 52 копійки негайне до виконання.

"Тому формально я повинен вже завтра прийти і працювати на своєму робочому місці. – говорить Сергій Шульга. — Будь-яке зараз ухвалене ним (голова облради Юрій Дрозд, якого призначили після Шульги – ред.) рішення є незаконним. Навіть якщо і скликати сесію, то повинен її скликати я. Тому що я поновлений на посаді, я голова облради на даний час".

Рішення суду оскаржуватимуть, сказав керівник апарату обласної ради Павло Топчій.

"Ми бачили порушення норм процесуального законодавства. Після того, як буде повний текст ухвали, ми побачимо, на що суд з норм матеріального права посилався, поновлюючи позивача на посаді. Зможемо побачити лише після 29 листопада. Звісно буде оскаржене дане рішення в апеляційному порядку".

На подання апеляції мають 30 днів.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, під час оголошення вироку сказала суддя Світлана Дегтярьова.

Що відомо про звільнення та поновлення на посаді Сергія Шульги

Сергія Шульгу поновили на посаді ухвалою колегії суддів окружного адміністративного суду у Кропивницькому 20 листопада. Нагадаємо, своє звільнення Сергій Шульга оскаржував у суді з червня. Його звільнили з посади 25 квітня на позачерговій сесії. Сергій Шульга вважає, сесія нелегітимна. Представник облради Павло Топчій каже, рішення депутатів — законне.

На початок