Свідків у справі Діани Хріненко на наступне судове засідання у Кропивницькому приведуть примусово

Свідків у справі Діани Хріненко на наступне судове засідання у Кропивницькому приведуть примусово

Свідків у справі Діани Хріненко на наступне судове засідання у Кропивницькому приведуть примусово
. Суспільне: Кропивницький

Суд Кіровського району у Кропивницькому задовольнив клопотання про примусовий виклик свідків у справі вбитої понад два роки тому школярки Діани Хріненко. На сьогоднішнє засідання вони не з’явилися.

У суд викликали вісім свідків, розповів прокурор Костянтин Клюкін. "П'ятьом повідомили належним чином. Сторона обвинувачення заявила клопотання про примусовий виклик свідків, яке суд задовольнив. Якщо вони будуть уникати відповідальності, на них можуть накласти грошове стягнення".

Захисник обвинуваченого Олександр Урсаленко напередодні спілкувався зі свідками. "Вчора вони до мене телефонували. Розказали, що бояться працівників поліції, які ведуть досудове розслідування. Це відкрито було заявлено. Вони досі думають, що йде якась процедура, яка підвладна працівникам поліції".

Що відомо:

  • Діана Хріненко зникла в ніч з 24 на 25 серпня 2018 року. Вона пішла на святкування Дня Незалежності, додому не повеpнулась. Пошуки тривали пів року. У березні 2019-го, за 12 кілометрів від Суботців знайшли рештки тіла людини та фрагменти одягу. Те, що вони належать Діані Хріненко, підтвердили три експертизи. Підозрюваного у вбивстві дівчини, 28-річного жителя сусіднього села Новотрепівка Миколу Середніцького, затримали в Польщі.
  • Підозрюваному загрожує до 15 років або довічне ув’язнення.
  • 5-го лютого допитали двох свідків.
  • 11 січня допитали сімох свідків у справі.
  • Склад суду присяжних, який судитиме підозрюваного у зґвалтуванні та вбивстві 16-річної школярки Діани Хріненко, обрали у Кіровському районному суді Кропивницького. Присяжних обирали автоматичним розподілом.
  • На засідання суду 17 грудня не з’явились свідки. Їх викликали на засідання з жовтня. Суд триває майже рік.
На початок