Виноробня імені Трубецького на Херсонщині позбулась імені російського князя

Виноробня імені Трубецького на Херсонщині позбулась імені російського князя

Виноробня імені Трубецького на Херсонщині позбулась імені російського князя
. Херсонщина, шато князя Трубецького після обстрілів російських військових, грудень 2022 р. Фото з архіву ПРАТ "Князя Трубецького"

Виноробне господарство імені князя Трубецького відтепер йменуватиметься Stoic Winery. Про своє рішення виноробня повідомила на своїй сторінці в Instagram.

За дописом, історична будівля шато була окупована з перших днів повномасштабного вторгнення Росії. І зараз територія перебуває під постійними обстрілами військ РФ.

"Третя війна в історії шато Трубецького стала поштовхом до змін. Ми вирішили перейменувати нашу виноробню на Stoic Winery, щоб віддати належну шану філософії стоїцизму та показати, що жодні випробування не зможуть нас зупинити в нашому бажанні зробити краще вино. Відтепер кожна краплина вина, яку ми вироблятимемо, буде трансляцією нашої наполегливості та відданості своїй справі", йдеться у повідомленні.

трубецького
Нова назва виноробні Трубецького на Херсонщині Фото: Шато Трубецького/Instagram

За інформацією, через збройну агресію Росії шато сильно пошкоджене. На його відновлення потрібно багато часу. Першим кроком в новій історії стало перейменування.

"Ми поважаємо історію та діяльність нашого засновника, російського князя Трубецького, але вважаємо, що наша ідентичність та майбутнє не повинні бути пов’язані з російським князем", йдеться у дописі.

У першу чергу налагоджуватимуть виробництво вин. Також планують поновити лабораторію, 200 гектарів виноградників та готельно-туристичний комплекс. Але тільки, коли матимуть доступ до території і це буде безпечно.

Що відомо

  • Як підприємство виноробня "Князя Трубецького" пережило окупацію, що залишили по собі російські окупанти та чи планує відновлювати вирощування винограду та виготовлення вин.

Читайте також

Російські війська оголосили про примусову евакуацію у Скадовську на кінець квітня — Генштаб

Росіяни поширили фейк про дозвіл від СБУ на розстріл дезертирів на Херсонщині

"Б'ють по сільськогосподарських площах, де люди намагаються відродити регіон". Гуменюк про обстріли Херсонщини

Обстріли машини швидкої допомоги, убезпечення пам'ятників. 409 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок