Поліція встановила особи усіх загиблих у пожежі в пансіонаті в Харкові

Поліція встановила особи усіх загиблих у пожежі в пансіонаті в Харкові

Поліція встановила особи усіх загиблих у пожежі в пансіонаті в Харкові
. Суспільне Харків

Внаслідок пожежі у приватному пансіонаті "Золотий час" 21 січня у Харкові загинули 15 літніх людей — дев'ять жінок та шість чоловіків.

Як повідомили у відділі комунікації Головного управління Нацполіції Харківщини, станом на 26 січня дані про особи усіх загиблих в пожежі встановлені.

Це дев'ять жінок віком від 67 до 85 років та шість чоловіків віком від 71 до 91 року, уточнила речниця поліції Харківщини Оксана Калмикова.

На питання, чи передавали загиблих для поховання родичам, у відділі комунікації відповіли: тривають експертизи.

23 січня, на момент обрання запобіжних заходів підозрюваним у справі, у матеріалах слідства зазначалося, що дані про особи двох загиблих встановлюються.

Що відомо

  • У справі про пожежу у приватному пансіонаті "Золотий вік", в якому загинули 15 людей, є четверо підозрюваних: власник будинку, орендар, дружина орендаря (фактична керівниця закладу) та чоловік, якого слідство називає адміністратором. Їм інкримінують порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки (ч. 2 ст. 270), яке передбачає покарання від трьох до восьми років ув'язнення.
  • Київський райсуд Харкова взяв усіх чотирьох підозрюваних під варту 23 січня.
  • У неділю, 24 січня, помер один з постраждалих у пожежі. Пенсіонер мав супутні хвороби, й у лікарні його смерть не пов'язують з наслідками пожежі.
Читайте також: "Працюють з порушеннями": начальник харківської поліції — про перевірки пансіонатів

На початок