У Харкові вийшли на акцію за звільнення в. о. міністра освіти Шкарлета

У Харкові вийшли на акцію за звільнення в. о. міністра освіти Шкарлета

У Харкові вийшли на акцію за звільнення в. о. міністра освіти Шкарлета
.

Біля Харківської облдержадміністрації проходить акція "СтопШкарлет". Учасники протесту вимагають звільнення призначеного на посаду виконувача обов'язки Міністра освіти України Сергія Шкарлета.

Протест, організований політичною партією "Демократична сокира", почався о 10:00, повідомляє журналіст Суспільного.

Як каже організаторка акції Анастасія Гаєва, основна вимога акції — звільнити Шкарлета з посади виконувача обов'язки міністра освіти.

На думку протестувальників, Шкарлет не відповідає займаній посаді.

У Харкові акція за звільненя новопризначеного виконуючого обов'язки міністра освіти Шкарлета

В акції беруть участь 15 людей, організували протест політична партія "Демократична сокира", організації "Фундація Регіональних Ініціатив — ФРІ", "Українські студенти за свободу".

"Студенти завжди були найбільшою силою, яка виходить, яка має енергію на те, щоб пояснювати владі, що вона хоче. І це, в першу чергу, попередження про те, що студенти хочуть, щоб їх почули. Ми хочемо, щоб українська освіта прогресувала, і виходимо проти цього призначення" — говорить співорганізаторка акції Анастасія Гаєва.

Порядок охороняють із десяток поліцейських. За годину протестувальники розійшлися. Кореспонденти Суспільного телефонували Сергію Шкарлету, щоб дізнатися його ставлення до мітингів. Очільник міносвіти сказав, що не має часу розмовляти.

Що відомо

  • 25 червня уряд призначив "ексрегіонала" і ректора Чернігівського національного технологічного університету Сергія Шкарлета заступником міністра освіти та науки та виконувачем обов'язків міністра освіти і науки України. Він також був радником колишнього очільника МОН Дмитра Табачника.
  • 4 червня ексочільниця МОН Ганна Новосад в Facebook звинуватила Шкарлета в плагіаті наукових робіт, додавши до допису посилання на три статті нового міністра, в яких нібито є плагіат. Сам Шкарлет звинувачення відкидає.
  • В Івано-Франківську вимагають відсторонення Сергія Шкарлета із посади в.о. міністра освіти

Авторка: Дар'я Рудаченко

На початок