Росіяни не перейшли канал біля Часового Яру та не мають там значних успіхів — Волошин

Росіяни не перейшли канал біля Часового Яру та не мають там значних успіхів — Волошин

Часів Яр
Місто Часів Яр Донецької області, 29 травня 2024 рік. AP

Російські окупанти наразі не перейшли канал біля Часового Яру, який розділяє лінію фронту на тому напрямку. Їх заяви, про нібито захоплення великої території, не відповідають дійсності.

Про це в етері телемарафону розповів речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин.

"Найбільш активний найбільш гарячий напрямок, це Покровський Курахівський та Сіверський. На Сіверському напрямку за минулий тиждень наші захисники відбили 63 ворожих атаки, в районах населених пунктів Білогорівки, Верхньокам'янки Спірне", —повідомив Назар Волошин.

На Краматорському напрямку за минулий тиждень відбулось 58 штурмів в районі міста Часів Яр, Калинівка, Кліщіївка та Андріївка.

Речник угруповання військ "Хортиця" додав, що місто Часів Яр перебуває під контролем українських військових. А відео та заяви, що окупанти нібито перейшли канал та захопили велику територію, не відповідають дійсності.

"Повертаючись до їх відео скажу, так як вони його тиражують, складається враження що вони щось захопили. Але захоплюють вони в переважній більшості тільки руїни, адже вони перед тим проводять великий інтенсивний обстріл. Вони спочатку знищують, а потім розповідають що взяли якусь будівлю", — додав Волошин.

За даними речника, найактивнішим залишається Покровський напрямок.

"Найбільш інтенсивні та жорстокі бої відбуваються на Покровському напрямку. Протягом минулого тижня наших захисники відбили понад 252 ворожі атаки. Це були населені пункти Калинове, Євгенівка, Сокіл, Прогрес, Невельське, Нетайлове", — повідомив Назар Волошин.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок