Вчетверте за два місяці влучання по нафтобазі. Вибухи у Луганську 7 червня

Вчетверте за два місяці влучання по нафтобазі. Вибухи у Луганську 7 червня

Доповнено

Зранку 7 червня в окупованому Луганську місцеві жителі чули від семи до 20 вибухів. Зокрема, вчетверте за останні два місяці було влучання у нафтобазу.

Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор у Facebook.

"Південь та схід Луганська під потужним обстрілом. Місцеві жителі викладають багато відео з різних районів міста з вибухами, ґвалтом та руйнуваннями. Тільки Росія несе відповідальність за жертви серед містян Луганська".

За даними керівника ОВА, один з ударів був у районі Гострої Могили біля казарм колишнього Луганського вищого військового училища штурманів, де перебувають російські окупанти, також у цьому місці розташовані летовище, авіаремонтний завод та проходить траса до російського кордону. По цій трасі, як зазначив Артем Лисогор, російська армія перевозить вантажі, зброю та особовий склад, який дислокується у тих же ж казармах льотного училища. А також у районі колишнього обласного військкомату.

"Повідомляють також про влучання у нафтобазу — вже вчетверте за останні два місяці. Тобто прилітає виключно по давній та облаштованій військовій інфраструктурі загарбників", — написав очільник військової адміністрації.

Як повідомили Суспільне Донбас на умовах анонімності місцеві жителі, вибухи у Луганську лунали в районі "Східного ринку". Це вулиця Будьоного. За відео, які публікують проросійські телеграм-канали, впізнають висотку — багатоповерховий житловий будинок серед невисотної забудови, який місцеві інколи називали "палець".

Вчетверте за два місяці влучання по нафтобазі. Вибухи у Луганську 7 червня
Висотка поблизу "Східного ринку" у Луганську . Кадр з відео, опублікованого в Telegram/obstanovkalnr

Також на відео є будівля Луганського коледжу інформаційних технологій, який у сусідньому кварталі.

"На жаль, росіяни завжди прикриваються мирними мешканцями, і якби ППО не працювало над житловими кварталами, то повідомлень про постраждалих серед цивільних, а тим більш — серед дітей, не було б", — написав Лисогор у повідомленні про вибухи у Луганську.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок