На Донеччині тимчасово не працюватимуть освітні консультаційні пункти для школярів

На Донеччині тимчасово не працюватимуть освітні консультаційні пункти для школярів

Освітній гурток
Освітній гурток. Суспільне Житомир

У Донецькій області через погіршення безпекової ситуації тимчасово зупинять роботу освітніх консультаційних пунктівВ освітніх консультаційних пунктах школярі можуть отримати консультації, налагодити зв'язок з вчителями школи, одержати необхідні підручники, повідомити про нагальні потреби. для школярів. Після стабілізації — вони знову запрацюють.

Про це у Telegram повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

"Приватним закладам, громадським організаціям, благодійним фондам, які надають освітні послуги в області рекомендуємо тимчасово перейти на онлайновий формат", — йдеться у повідомленні Філашкіна.

Що відомо про освітній процес на Донеччині

В регіоні діє 44 освітньо-консультаційні пункти, куди учні могли звернутися за допомогою у навчанні й де вчителі проводять консультації для дітей.

В регіоні від початку повномасштабного вторгнення діти навчаються в школах в онлайн форматі. Проте в регіоні є гуртки, які працюють очно.

Цьогоріч на початку січня директорка Департаменту освіти та науки Донецької обладміністрації Тетяна Сідашева повідомила, що у школах області навчаються 90 тисяч дітей, трохи менше третини з них — це діти, які перебувають за кордоном, в евакуації, проте продовжують здобувати українську освіту.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок