Наступні два місяці кількість штурмів та ударів по містах буде зростати — командир роти "Ахіллес"

Наступні два місяці кількість штурмів та ударів по містах буде зростати — командир роти "Ахіллес"

Часів Яр
Бійці артилерійського розрахунку 22-ї ОМБр маскують самохідну гаубицю "Акація" після пострілів, Часів Яр, Донеччина, 21 березня 2024 року. Суспільне Новини/Олександр Магула

Російська армія у найближчі два місяці буде збільшувати кількість атак та ударів по цивільних містах та лінії фронту, оскільки через два місяці Сили оборони України отримають необхідну кількість озброєння та матимуть змогу стримувати атаки та протидіяти російські авіації.

Таку думку в нацмарафоні "Єдині новини" висловив командир роти "Ахіллес" Юрій Федоренко.

"Ідуть постійні штурмові дії. Противник має чітке завдання по окупації Часів Яру, тому задіяв весь штурмовий потенціал, намагається швидко поповнювати втрати. На поточний момент успіхів суттєвих противник немає", — повідомив Юрій Федоренко.

Командир додав, що за Очеретине також тривають важкі інтенсивні бої. За минулу добу тільки його підрозділ в районі селища знищив чотири одиниць броньованої техніки: три БПМ та один танк.

"Я щиро вважаю, що противнику не вдасться реалізувати поставлених тактичних намірів, зокрема окупувати Часів Яр. Більше того, після отримання, вже по факту на передній лінії тої військової допомоги, ситуація на лінії зіткнення суттєво зміниться на користь Сил оборони. Можна буде говорити про повноцінне утримання наших рубежів, а також покращення положення", — переконаний Юрій Федоренко.

Він вважає, що зараз російська армія завдає активних ударів по українських містах, оскільки розуміють, що через пару місяців Україна отримає озброєння.

"Прошу щиро вас, реагувати на повітряні тривоги. Тому що противник ще певний час буде тероризувати цивільне населення і наносити ракетні удари. І також це стосується лінії бойового зіткнення. Найближчі два місяці будуть дуже і дуже гарячими. До моменту коли Сили оборони наситяться озброєнням", — повідомив Федоренко.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок