Не можуть охопити з флангів: яку тактику застосовує армія РФ при штурмах міста Часів Яр

Не можуть охопити з флангів: яку тактику застосовує армія РФ при штурмах міста Часів Яр

Російські військові не можуть захопити Часів Яр з флангів, але продовжують його штурмувати напряму. Вони застосовують важку техніку та керовані авіабомби.

Про це повідомив в ефірі нацмарафону "Єдині новини" речник 26-ї артилерійської бригади Олег Калашніков.

"Вони (російські військові — ред.) не можуть охопити з флангів Часів Яр, тому намагаються штурмувати його, так би мовити "в лоб". Однак їм заважають Кліщіївка, Андріївка. Вони намагаються нас "давити" на тих напрямках, які вважають пріоритетними і які для них вважаються більш успішними", — розказав військовослужбовець.

У штурмах Кліщіївки зі сторони армії РФ задіяний мотострілецький 1307 полк, Андріївку намагаються штурмувати підрозділи 88-ї мотострілецької бригади, також саме південну частину Іванівського штурмують підрозділи 92 мотострілецького полку, а в напрямку Богданівки штурми веде 217 повітряно-десантний полк, розповів пресофіцер.

Також він зазначив, що штурмові дії ведуться на всьому відрізку цього фронту.

За словами військового, кількість застосування КАБів російськими військовими на цьому напрямку збільшилась в рази — за добу армія РФ застосовує близько 30-40 авіабомб.

"Літаки частіше підіймаються в повітря і за 50-60 км скидують цей КАБ і він вже летить на наші позиції. Штурмові дії здійснюються за підтримки важкої техніки, а саме танків. Також піхоту підвозять на бойових броньованих машинах, які або їдуть за новою партією, або залишаються на полі бою і підтримують піхоту своїм вогнем. Артилерія працює постійно", — сказав Калашніков.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок