Двох братів підозрюють у вимаганні з колишнього працівника 400 тисяч гривень

Двох братів підозрюють у вимаганні з колишнього працівника 400 тисяч гривень

Рекетир Курахове
Підозрюваний у рекетирстві, під час затримання. Прокуратура Донецької області

На Донеччині двох братів підозрюють у рекетирстві. За даними слідства вони, погрожуючі розправою колишньому співробітнику оптової бази, вимагали в нього 400 тисяч гривень.

Про це повідомляє прокуратура Донецької області.

"У травні 2023 року підприємець з Курахового разом зі своїм братом організували злочинну схему з вимагання грошей у колишнього співробітника оптової бази. Готівку потерпілий мав віддати за начебто недостачу товару на складі. "Заборгованість" ділки оцінили у 400 тисяч гривень", — йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, чоловік сплатив частину грошей, побоюючись за своє життя. Проте підозрювані декілька місяців продовжували систематично погрожувати чоловіку фізичною розправою.У березні 2024 року один з фігурантів справи побив потерпілого.

У відомстві додали, що розуміючі, що чоловік не має необхідної суму, підозрювані зменшили "борг" до 100 тис. грн. 21 квітня одразу після передачі коштів у Селидовому чоловіків затримали "на гарячому".

За вимагання, вчиненому за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 189 КК України) їм загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок