У найближчій перспективі у противника не буде можливості окупувати Часів Яр — комбат "Ахіллеса"

У найближчій перспективі у противника не буде можливості окупувати Часів Яр — комбат "Ахіллеса"

Важливо

Російські військові не увійшли ні на околиці міста Часів Яр, ні у саме місто. Водночас їм вдалось захопити понад половину населеного пункту Богданівка та села Іванівське на Бахмутському напрямку.

Про це зранку 13 квітня в ефірі нацмарафону "Єдині новини" повідомив командир батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92-ї ОШБр ім. Івана Сірка Юрій Федоренко.

"Противнику не вдалось зайти на околиці Часового Яру чи в саме місто. Вони (російські військові — ред.) діяли, як в Бахмуті та Авдіївці — штурмують додатково по флангах... За моїми переконаннями, у найближчій перспективі у противника не буде можливості окупувати населений пункт Часів Яр", — сказав комбат.

За його словами, армія РФ застосовує весь наявний ударно-штурмовий потенціал — штурмує авіацією, скидає значну кількість керованих авіабомб.

Військовослужбовець уточнив, що військові РФ проводять ударно-штурмові дії в напрямку населених пунктів Богданівка й Іванівське, проте за останню добу тактичних успіхів не мали.

"На сьогодні орієнтовно 70 відсотків Богданівки перебуває під окупацією, 30 % — контролюється силами оборони. В Іванівському схожа ситуація. За кожен будинок йдуть жваві бої. Деякі позиції є перехідними. Сили оборони не просто обороняються, а додатково проводять заходи щодо покращення переднього краю і коли така можливість є вибивають противника із займаних позицій", — розказав Федоренко.

Він розповів, що 12 квітня армія РФ розпочала черговий штурм, задіявши шість одиниць броньованої техніки — українські воїни знищили п'ять одиниць техніки РФ, а саме один танк та чотири БМП.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок