Проголосувала за проведення "референдуму". До 12 років ув'язнення засудили депутатку з "ДНР"

Проголосувала за проведення "референдуму". До 12 років ув'язнення засудили депутатку з "ДНР"

Статуя у Феміді в суді у Хмельницькому
Статуя Феміди у приміщенні Хмельницького міськрайонного суду, Хмельницький, 17 вересня 2019 р. Фото: Віталій Тараненко / УНІАН

Жительку окупованого Харцизька Донецької області заочно засудили до 12 років ув’язнення, яка у позачерговому засіданні так званої Народної Ради "ДНР" та проголосувала за прийняття псевдозакону "Про референдум "ДНР" щодо входження до складу РФ на правах суб’єкта".

Про це повідомили у прокуратурі Донеччини.

"Від українського правосуддя "депутатка", яка входить до санкційного списку РНБО, переховується на непідконтрольній Україні території", — розповіли у прокуратурі.

Уродженці Харцизька ухвалили вирок за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та колабораційну діяльність, вчинену за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 КК України). Жінку оголосили у розшук.

Її заочно засудили до 12 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування, пов’язані із наданням публічних послуг, виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 15 років, з конфіскацією майна.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок