За промзони навколо Авдіївки тривають важкі бої — Штупун

За промзони навколо Авдіївки тривають важкі бої — Штупун

За промзони навколо Авдіївки тривають важкі бої — Штупун
. Фото: Донецька обласна прокуратура/Facebook

Через непогоду російській окупанти зменшили використання дронів-камікадзе та артилерії. Біля Авдіївських промзон тривають важкі бої. Території Авдіївського коксохіму знаходиться під контролем Українських військових.

Про це в ефірі Суспільне Спротив розповів речник пресцентру Таврійського напрямку Олександр Штупун.

"Фіксується зменшення застосування безпілотної авіації. Ворог майже в шість разів зменшив кількість скидів та fpv-дронів, це пов’язано з погодою. Втім ворог досить активно завдає авіаударів. Окупанти продовжують у наземні атаки, складом десь в 10-20 осіб і втратили за добу три танки та понад 500 військовослужбовців. Близько 80 відсотків від цього саме на Донеччині, на Авдіївському напрямку", — повідомив Штупун.

Також через погоду росіяни в півтора раза зменшили використання артилерії. На всьому Таврійському напрямку окупанти за минулу добу завдали 600 обстрілів, позаминулу близько 900.

За словами Штупуна, біля Авдіївського коксохіму та промзоні на схід від Авдіївки тривають активні бої. Території коксохіму знаходиться під контролем ЗСУ.

"Ворог атакує, можна сказати, на шести напрямках і скрізь тривають дуже активні бойові дії. Безуспішні для ворога", — зазначив речник.

За словами Олександра Штупуна, російські окупанти роблять ставку на піхоту та авіацію. Вони атакують групами по 10-20 осіб. Раніше ці групи були до 10 чоловік.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок