Евакуація та загиблі через обстріли. Скільки людей залишається у Вугледарській громаді на Донеччині

Евакуація та загиблі через обстріли. Скільки людей залишається у Вугледарській громаді на Донеччині

Ексклюзивно
Евакуація з Луганської області
. Волонтери евакуйовують людей із села поблизу Лисичанська, який щоденно піддається обстрілам російськими військовими. Кілька місцевих мешканців вирішили виїхати після того, як село обстріляли. Фото: Тарас Ібрагімов/Суспільне

Від початку цього року у Вугледарській громаді на Донеччині загинули десятеро жителів. За даними на 7 липня у громаді залишаються 802 людини. Про це Суспільному повідомили у Вугледарській МВА у відповідь на інформаційний запит.

"За перші 10 місяців повномасштабного вторгнення у громаді загинули 57 людей, серед них троє дітей. Загалом у всій Вугледарській громаді внаслідок збройної агресії РФ загинули 67 жителів, з них троє — діти", — розповіли Суспільному в МВА.

У військовій адміністрації зазначили, що від початку 2023 року у Вугледарі загинули семеро людей. "У 2022 році у Вугледарі загинули 52 людини, з них троє — це діти. Загалом у місті внаслідок збройної агресії РФ загинули 59 людей, троє з них — діти", — йдеться у відповіді на запит.

В адміністрації розповіли, що загалом із Вугледарської громади виїхали 17 752 людини, з них 14 171 — самостійно, інші — під час організованої евакуації. За червень з Вугледарської громади евакуювали чотирьох людей.

В МВА зазначили, що дані про тих, хто евакуювався з громади, не точні, адже немає достовірної інформації щодо жителів з населених пунктів, що знаходяться в тимчасовій окупації.

Що відомо про Вугледарську громаду на Донеччині

До початку повномасштабного російського вторгнення у громаді проживали 25 980 жителів, а у Вугледарі — 14 432.

До Вугледарської громади входять:

  • Вугледар, Пречистівка, Новоукраїнка, Максимівка, Богоявленка,
  • Микільське, Павлівка, Єгорівка, Петрівське, Водяне,
  • Солодке, Березове, Степне, Тарамчук, Шевченко.

Дев’ять з цих населених пунктів окуповані: Микільське, Павлівка, Єгорівка, Петрівське, Солодке, Степне, Березове, Тарамчук, Шевченко.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок