"Лише дві сумки з собою". Поліція евакуювала з Бахмута родину з маленькою дитиною

"Лише дві сумки з собою". Поліція евакуювала з Бахмута родину з маленькою дитиною

"Лише дві сумки з собою". Поліція евакуювала з Бахмута родину з маленькою дитиною
. Фото: поліція Донецької області

Евакуаційний екіпаж поліції "Білий янгол" вивіз з Бахмута Донецької області хлопчика з мамою та бабусею. Родина жила у підвалі, їхня квартира була зруйнована російськими обстрілами.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Донецької області.

"Війська РФ знищили їхню квартиру. Лише дві сумки з найнеобхіднішими речами – це все, що лишилося у родини", — розповіли поліцейські.

Разом із хлопчиком на ім'я Назар, його мамою та бабусею, з міста вивезли їхніх сусідів — люди разом мешкали у підвалі.

Родина Назара та їхня сусіди пережили не один обстріл.

"Три рази мене бог рятував, а четвертий – все, не чекаю. Було так, що я тільки забігла у підвал, як на тому місці, де я забирала сумку, утворилась велика вирва", — розповіла одна з жінок поліцейським.

"У місті досі залишаються люди. Шляхів евакуації лишилося мало, всі вони прострілюються ворогом. "Білі янголи" продовжують евакуювати мешканців", — зазначили поліцейські.

Крім того, повідомили поліцейські, екіпаж "Білих янголів" з села Калинівка Часовоярської громади вивіз жінку та її сина, які просили про евакуацію. Родина вирішили евакуюватись, коли під час одного з обстрілів снаряд влучив у будинок навпроти їхнього.

Що відомо про евакуацію дітей з Донеччини

4 квітня МінТОТ оголосив, що примусову евакуацію у Донецькій області запровадили у 21-му населеному пункті Донецької області, звідти із батьками мають вивезти понад 100 дітей, які проживають поруч з лінією фронту. До цього родини з дітьми примусово вивозили лише в Бахмуті та планували розпочати примусову евакуацію в 13 громадах, зокрема в Авдіївській та Очеретинській.

Рішення про примусову евакуацію дітей, коли батьки чи опікуни зобов'язані виїхати з небезпечного населеного пункту, приймає обласна військова адміністрація.

Ситуація в Авдіївці небезпечна для цивільних. Місто постійно обстрілюють та штурмують російські військові. 31 березня в місті у пожежі, яка сталась через обстріл, загинув п'ятимісячний хлопчик.

Як пояснював начальник Авдіївської МВА, батьки переховують своїх дітей, щоб уникнути евакуації. Наразі у місті залишається одна дитина — 12-річний хлопчина.

Читайте також

У Бахмуті досі залишаються діти — Верещук

З 11 прифронтових населених пунктів Донеччини вивезли всіх дітей — поліція

Обстріл Авдіївки: загинули 5-місячний хлопчик та його бабуся

Пів року вмовляли. Як вивезли Єгора, Аріну та їхніх батьків з Авдіївки

З Великої Новосілки на Донеччині евакуювали всіх дітей

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок