Вивезли ще двох дітей: скільки дітей залишається в Авдіївці

Вивезли ще двох дітей: скільки дітей залишається в Авдіївці

Вивезли ще двох дітей: скільки дітей залишається в Авдіївці
. Фото: поліція Донеччини/Facebook

З Авдіївки Донецької області напередодні, ввечері 3 квітня, вивезли двох дітей.

Про це Суспільному повідомив начальник міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

"У нас було вісім дітей. Двох дітей пізно ввечері вивезли. Поки що в місті офіційно лишається шестеро дітей", — повідомив Барабаш.

За даними начальника МВА на 2 квітня, в місті було восьмеро дітей. Барабаш повідомив, що влада та поліція знайшли в місті родини із трьома дітьми, які ховають дітей, аби їх не змусили евакуюватись. З сім'ями які лишились в Авдіївці "йдуть справжні перемовини та вмовляння", пояснював Барабаш.

31 березня тут внаслідок обстрілу міста загинув п'ятимісячний хлопчик, разом із ним бабуся, батьки дитини були поранені.

Що відомо про евакуацію дітей з Донеччини

Нині у Донецькій області запроваджена примусова евакуація дітей з Бахмута, де точаться бої. В інших громадах, що розташовані на лінії чи поблизу фронту діє обов'язкова евакуація. Рішення про примусову евакуацію дітей, коли батьки чи опікуни зобов'язані виїхати з небезпечного населеного пункту, приймає обласна військова адміністрація.

Внести до переліку територій, де можуть запровадити примусову евакуацію дітей, можуть ще 13 громад Донеччини.

За словами Віталія Барабаша, щодо Авдіївки наразі також планують застосувати примусову евакуацію родин із дітьми. Це означає, що батьки та опікуни будуть зобов’язані покинути фронтове місто.

Ситуація в Авдіївці небезпечна для цивільних. Місто постійно обстрілюють та штурмують російські військові.

Читайте також: Дітей необхідно вивезти. У Слов'янську опікунів, що відмовляються від евакуації, позбавлять обов'язків — рішення комісії

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок