Медики Донеччини та Луганщини отримали бронежилети від волонтерів зі Львова

Медики Донеччини та Луганщини отримали бронежилети від волонтерів зі Львова

Медики Донеччини та Луганщини отримали бронежилети від волонтерів зі Львова
Медикам з Луганщини привезли бронежилети. Facebook/Львівський оборонний кластер

Дві сотні спеціалізованих протиуламкових бронежилетів передали цивільним медикам, які працюють у зоні бойових дій та прифронтових районах Луганщини та Донеччини.

Як повідомляє волонтерська організація Львівський оборонний кластер медикам Луганської області передали 200 бронежилетів.

"Бригадам екстреної медичної допомоги, які евакуювалися на Дніпропетровщину з тимчасово окупованих Лисичанська та Сєвєродонецька. Медики продовжують виконувати свої обов’язки, евакуюючи поранених та хворих, у тому числі із зон, що поруч з веденням бойових дій", — йдеться у повідомленні.

Протиуламкові бронежилети випробували медики екстреної допомоги. На них є кишеня для зберігання речей і кріплення під турнікет та велика площа захисту.

"На передачі бронежилетів була присутня тендітна дівчина – Ельнара Троян, яку можете побачити на фото. Фельдшер, яка у Сєвєродонецьку під обстрілами рятувала людей та вивозила їх. Нагороджена медаллю "За врятоване життя", — йдеться у повідомленні.

Медики Донеччини та Луганщини отримали бронежилети від волотерів зі Львова
Медики Донеччини отримали бронежилети від волотерів зі Львова. Facebook/Павло Кириленко

Партію таких же бронежилетів волонтери передали й для медиків Донеччини, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Всього з початку повномасштабного вторгнення ЛОК передав медикам з прифронтових територій понад 3000 бронежилетів, із них близько 1100 — у Донецьку область" — написав Кириленко.

За даними Львівського оборонного кластера, бронежилети відповідають усім стандартам ДСТУ-8782 та тестуються за різних умов основними набоями, що зараз використовує російська армія.

Медики Донеччини та Луганщини отримали бронежилети від волотерів зі Львова
Медики Донеччини у привезених зі Львова бронежилетах. Facebook/Павло Кириленко

Що відомо про оборонний кластер

Львівський оборонний кластер — це об'єднання волонтерів, підприємців та експертів країни, що було створене з початком повномасштабного вторгнення Росії на територію України в лютому 2022 року. Організації координує виробництво бронежилетів та безкоштовно передає до Сил Оборони України.

Читайте також про медиків

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок