Місто не оточене — Данілов про оборону Бахмута

Місто не оточене — Данілов про оборону Бахмута

Місто не оточене — Данілов про оборону Бахмута
. Дим після влучання української артилерії по скупченню російських окупантів у Бахмуті. Фото: ДПСУ

6 березня на Ставці верховного головнокомандувача було ухвалено одностайне рішення продовжити оборону Бахмута Донецької області. Про це в ефірі телемарафону повідомив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов.

"На сьогодні про оточення Бахмута не йдеться. Але розуміємо, що ситуація непроста й тому приймаються колективні рішення, що робити на тому чи іншому напрямку, в який спосіб посилювати цей напрямок. І такі питання на Ставці постійно проговорюються. Це сьогодні ми обговорювали", — повідомив Олексій Данілов.

За словами Данілова, засідання Ставки проводять, кілька разів на тиждень.

"Ми нищимо техніку окупантів та самих російських солдатів. Якби Бахмут не тримався, зовсім в інших містах би відбувалася оборона. Ця фортеця — важлива річ для оборони всієї нашої держави", — зазначив секретар.

Читайте також хроніку боїв та ситуація у місті

Що відомо про ситуацію у Бахмуті

Українські сили тримають оборону в Бахмуті й інформація про те, що українські війська буцімто відійшли з міста — фейк. Про це напередодні, 5 березня, повідомив речник східного угрупування військ Сергій Череватий.

"Українські військові тримають Бахмут. Туди є змога доставляти провіант, ліки, боєприпаси та забирати звідти поранених. Під час бойових дій армія РФ б'є по нашій інфраструктурі, зокрема по мостах. Проте підрозділи українських військових забезпечують можливість у різний спосіб постачання необхідного до Бахмута", — сказав Череватий.

Бої за Бахмут на Донеччині точаться з літа 2022 року.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок