У Маріуполі росіяни мобілізували до армії перших трьох чоловіків — Андрющенко

У Маріуполі росіяни мобілізували до армії перших трьох чоловіків — Андрющенко

У Маріуполі росіяни мобілізували до армії перших трьох чоловіків — Андрющенко
. Російські військові під час тренувань на тимчасово окупованій території Донецької області, 31 січня 2023 року, фото: AP

У тимчасово окупованому Маріуполі росіяни мобілізували до армії РФ перших трьох місцевих, які працювали у комунальному підприємстві. Про це повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

"Перші три чоловіки - працівника комунального підприємства окупантів “Автодор” в Маріуполі мобілізовано та відправлено на фронт. Тишком-нишком. З огляду на те, що всі на підприємстві мовчать в надії, що їх омине ця доля, пробний запуск гарматного м’яса окупаційна адміністрація вважає успішним", — розповів Петро Андрющенко.

За словами Андрющенко, гауляйтери тимчасово окупованого міста видали розпорядження, і людей почнуть примусово мобілізовувати до російської армії.

"Вітаю чоловіків Маріуполя, які повірили окупанту. Біжить з міста поки не пізно. З фронту одна дорога — на кладовище Старого Криму", — заявив Андрющенко.

Що відомо про ситуацію в окупованому РФ Маріуполі

З початку року жителі окупованого Маріуполя, які не мають російського паспорта, не можуть отримати пенсії та інші виплати. Таким чином окупаційна влада змушує людей отримувати російське громадянство.

В окупованому Маріуполі знесли вже понад пів сотні будинків. Ще майже 1000 багатоповерхівок росіяни планують знести у різних районах міста.

У тимчасово окупованому Маріуполі збільшується кількість хворих, а лікарні не в змозі прийняти всіх пацієнтів.

В тимчасово окупованому Росією Маріуполі люди досі живуть у наметах станом на кінець листопада. Їх будинки зруйновані, а нового житла люди не мають. Ватажок окупантів Деніс Пушилін заявив, що 25 листопада підписав "указ", що квартири маріупольців в евакуації підлягають під розселення.

Жителі міста вишукуються у черги за гарячою кашею, адже вони не мають змоги зготувати їжу у власних домівках.

Читайте також про Маріуполь

У Маріуполі російські окупанти відмовили надати житло щонайменьше 2,5 тисяч жителям

"Я бачив, як з моєї квартири вели вогонь по Азовсталі" — маріуполець, який жив у будинку на вулиці Ломізова

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок