У Авдіївці розформували опікунську сім’ю, аби евакуювати дитину

У Авдіївці розформували опікунську сім’ю, аби евакуювати дитину

У Авдіївці розформували опікунську сім’ю, аби евакуювати дитину
. Наслідки обстрілів Авдіївки. Фото: Поліція Донеччини

У Авдіївці розформували опікунську сім’ю, аби евакуювати 11-річного хлопчика. Місто під постійними обстрілами без світла, газу та води. Про це у коментарі Суспільному розповів голова Авдіївської МВА Віталій Барабаш.

"Опікуни дитини не хотіли евакуюватися. Ця родина виїздила на пів року до Києва, а потім повернулась в Авдіївку. Управління у справах дітей щотижня обдзвонює опікунів у місті. Ця родина деякий час була майже не на зв'язку. Тоді бабуся опікунка розповідала, що вона з дитиною у селі на Дніпропетровщині. Через сумніви поліція перевірила родину за адресою проживання у Авдіївці та виявила їх у місті. Поліцейські попередили бабусю про необхідність евакуації, і якщо цього не станеться, то дитину вилучать у неї", — розказав Барабаш.

Як розповів Суспільному голова МВА, для вилучення дитини з під опіки підготували документи.

"Провели засідання комісії у справах дітей та прийняли комісійне рішення відповідно до нього було видане розпорядження начальника МВА. І у певний день поліція та представники військових адміністрацій приїхали з рішенням та протоколом до опікунів та чітко поставили питання: "Або збираєтесь з дитиною та виїжджаєте, або у нас є всі документи, аби вилучити дитину і вивезти". Дитину зібрали за п'ять хвилин. Минулого тижня дитину вивезли", — розповів Барабаш.

Голова МВА каже, що бабуся не захотіла виїжджати з Авдіївки. Зараз хлопчик перебуває у Києві. Опікуном дитини стане рідна тітка.

За словами Барабаша, це третій випадок у місті, коли дитину вилучали з опікунської родини для того, щоб евакуювати.

"Зараз у місті лишається близько 60 дітей. Ми розуміємо, що дітей у місті більше, бо є необліковані. Вони не зареєстровані, ані у школах, ані у садочках тощо", зазначив Віталій Барабаш.

У поліції Донеччини розповіли, що вивезли хлопця зі старої частини Авдіївки на броньованому авто.

Про евакуацію дитини дивіться у відео:

Читайте також: В Авдіївці від серцевого нападу померла 6-річна дівчинка. Висновки МВА та поліції

Що відомо про Авдіївку

  • В Авдіївці до повномасштабного вторгнення Росії в Україну проживали 32 тисячі людей. У місті залишаються близько двох тисяч місцевих жителів. Продуктів харчування є з запасом. У місті працює міська лікарня, один лікар, чотири медсестри, чотири молодші медсестри та технічний персонал. Медикаменти є. З травня не працює швидка. Поранених вивозять рятувальники в лікарні Селидового, Покровська, Мирнограда. В місті немає води, світла та зв'язку.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок