Російські військові створили морг на базі комбінату у Горлівці

Російські військові створили морг на базі комбінату у Горлівці

Російські військові створили морг на базі комбінату у Горлівці
. Російські військові несуть поранених. Фото: Facebook / ГУР Міноборони України

Російські окупанти обладнали морг для загиблих російських військових на базі одного з комбінатів Горлівки.

Про це повідомили в Центрі національного спротиву.

Та зазначили, що у чотирьох місцевих лікарнях також лікують поранених військових РФ. За даними центру, в окупованих медзакладах працюють здебільшого російські медпрацівники, які роблять до 70 операцій вдень.

"При цьому операції цивільним майже не надаються, адже не вистачає фахівців. Відтак місцеві вимушені виїжджати з окупованого регіону в пошуках медичної допомоги", — йдеться у повідомленні.

За даними центру нацспротиву, у Луганській міській багатопрофільній лікарні №3 вже розмістили близько 100 російських військових. Також у Кремінській лікарні надають медичну допомогу лише пораненим російським військовим.

Що відомо про окупацію на Донеччині та Луганщині

  • Станом на 4 грудня у лікарнях в окупованих населених пунктах Донеччини та Луганщини перебували 3600 поранених російських військових.
  • В окупованому Луганську для лікування поранених вони використовують шкірно-венерологічного диспансер та пологовий будинок
  • Більшість місць у палатах медичних установ "ЛНР" відвели під надання допомоги пораненим російським військовим. У Новопскові військовий шпиталь влаштували у пологовому відділенні.
  • У лікарнях окупованих міст Луганщини не вистачає місць для поранених російських військових. А медикам, які працюють у лікарнях окупованої Горлівки, наказали вилучати документи загиблих "вагнерівців" та не проводити судово-медичну експертизу тіл.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок