"Дом правительства", виш, готель "Дружба": в центрі окупованого Донецька вибухи

"Дом правительства", виш, готель "Дружба": в центрі окупованого Донецька вибухи

"Дом правительства", виш, готель "Дружба": в центрі окупованого Донецька вибухи
. Наслідки влучання снаряду у будівлю економічного факультету ДонНУ в окупованому Донецьку 9 грудня. Фото: "Типичний Донецьк/Telegram

У середмісті окупованого Донецька 9 грудня пролунали вибухи. Один з них стався в районі так званого "дома правительства".

Так званий мер Донецька Кулємзін заявив про обстріл Ворошиловського району Донецька. Снаряди влучили в будівлю університетського басейну, в районі Студмістечка у будівлю економічного факультету ДонНУ, у готель "Дружба", у парк кованих фігур та у районі так званого "дома правительства ДНР".

Зруйнована будівля готелю "Дружба" та фрагмент снаряду
Зруйнована будівля готелю "Дружба" та фрагмент снаряду. Фото: "Типичний Донецьк/Telegram

Також про обстріли околиць Харцизька повідомила окупаційна влада міста.

Окупаційна влада знов звинувачує в обстрілах Україну.

Будь-які повідомлення про те, що ЗСУ воюють проти цивільних українських громадян — це провокація: "Мета російських окупантів — налаштувати місцеве населення проти українських військових”, — пояснював в коментарі Суспільному військовий експерт центру Разумкова Олексій Мельник.

Окупаційна влада заявляла про обстріли середмістя Донецька і 6, і 5, і 4 грудня, зокрема, в районі "Донбас арени", парка Щербакова, торговельного цетру "Донецьк Сіті" тощо.

Що відомо

  • В окупованому Донецьку вдень 6 грудня пролунали вибухи. Окупаційна влада заявляє про обстріл з боку ЗСУ та шістьох загиблих людей. Серед загиблих є так звані депутатка "ДНР" та суддя "воєнного суду".
  • В окупованій Макіїівці 6 грудня сталась пожежа на підстанції "Чайкине 330". Як повідомляє окупаційна влада так званої ДНР, пожежа сталась нібито через обстріл з боку України
  • У Маріуполі вночі 3 грудня на одній з військових баз російських окупантів, де вони розташували засоби ППО та техніку, стався вибух
  • В тимчасово окупованому Шахтарську у Донецькій області 2 грудня заявили про пожежу на нафтобазі.

Читайте також

Обстріл Донецька відбувся з окупованої території — Центр стратегічних комунікацій

Голос з окупації: дев'ятий рік у захопленому Донецьку

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок