Обстріл Донецька відбувся з окупованої території — Центр стратегічних комунікацій

Обстріл Донецька відбувся з окупованої території — Центр стратегічних комунікацій

Обстріл Донецька відбувся з окупованої території — Центр стратегічних комунікацій
Дим над середмістям Донецька 6 грудня. Фото: Telegram-канал "Типичний Донецк"

Російські окупаційні війська 6 грудня обстріляли центральні райони Донецька та звинуватили в обстрілі українських військових. Центр Стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростував звинувачення російських окупантів.

Російська окупаційна адміністрація заявила про обстріл Донецька та звинуватила в цьому Україну. Вони також повідомили про шістьох загиблих, серед яких були "депутатка" Марія Пирогова та "суддя воєнного суду ДНР" Віктор Ісаєв так званої народної республіки.

"Якщо звернути увагу на розташування місць прильотів, стає очевидним, що запуски відбувалися з окупованої території. ЗСУ аж ніяк не могли завдати такого удару зі своїх позицій. Адже тоді снаряду довелося б розвертатися на 180 градусів у повітрі, а це – неможливо", — йдеться у повідомленні.

Також у Центрі додали, що окупанти регулярно обстрілюють окуповане місто та звинувачують у цьому українських військових.

Що відомо

  • В окупованій Макіїівці 6 грудня сталась пожежа на підстанції "Чайкине 330". Як повідомляє окупаційна влада так званої ДНР, пожежа сталась нібито через обстріл з боку України
  • У Маріуполі вночі 3 грудня на одній з військових баз російських окупантів, де вони розташували засоби ППО та техніку, стався вибух
  • В тимчасово окупованому Шахтарську у Донецькій області 2 грудня заявили про пожежу на нафтобазі.

Читайте також

Голос з окупації: дев'ятий рік у захопленому Донецьку

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок