Маріупольські будинки "зникають" з Яндекс-карт — Лубінець

Маріупольські будинки "зникають" з Яндекс-карт — Лубінець

Маріупольські будинки "зникають" з Яндекс-карт — Лубінець
. В Маріуполі зносять будинки. Фото: Telegram / Маріупольська міська рада

Знесені окупантами в Маріуполі будинки почали зникати з "Яндекс-карт". Про це повідомив уповноважений Верховної ради з прав людини Дмитро Лубінець.

"Ось приклад того, як російські військові знищили будинок в Маріуполі на вулиці Азовстальській, 33. Нині його знесли. На карті Google ще є, а в Яндексі і в реальності — його видалили, він перестав існувати. Там більше не пробіжить босоніж малюк і жодна господиня не спече яблучний пиріг", — написав Лубінець.

Ліворуч -  Google-крта, на якій видно будинок по вулиці Азовстальська, 33. Праворуч Яндекс-карта, на якій цього будинку немає
Ліворуч -  Google-крта, на якій видно будинок по вулиці Азовстальська, 33. Праворуч Яндекс-карта, на якій цього будинку немає. Фото: Facebook/Дмитро Лубінець

Також він повідомив, що окупаційна влада планує в Маріуполі знести ще близько тисячі будинків, які зруйновані обстрілами.

"Люди з більше як 50 тисяч квартир втратили дах над головою, нині вони готують їжу просто на вулиці. Попереду — зима, а вони отримують лише обіцянки, що все відновлять. Практика ж показує зовсім інше", — додав він.

Також за інформацією радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенка, окупанти відновили роботи з розбирання завалів драматичного театру.

"Наші джерела вказують на наявність інформації про залишки тіл загиблих, які терміново намагаються знайти та прибрати до “великого відновлення”, — написав Андрющенко.

Він додав, що російська окупаційна влада хоче зробити з маріупольського театру "символ російської відбудови".

Що відомо

  • В окупованому Росією Маріуполі "адміністрація" оприлюднила перелік квартир маріупольців, які окупаційна влада збирається визнати своєю власністю. Люди тим часом вимушені жити у підвалах зруйнованих будинків

Читайте також

Маріупольских колаборантів пропонують вносити в онлайн-базу. Де подивитись імена та як повідомити

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок