Росіяни зруйнували село Долина на Донеччині

Росіяни зруйнували село Долина на Донеччині

Росіяни зруйнували село Долина на Донеччині
. Військове телебачення

Військові ЗСУ показали селище, яке пів року штурмували окупанти. Долина входить до Краматорського району та підпорядковується Святогірській міській раді. Армія РФ намагалась захопити селище та українські військові – атаки відбивали.

Російські військові з березня намагалися захопити село Долина. Штурмували двічі, обстрілювали його майже щодня. Розтрощені будинки та протитанкові міни узбіч дороги – наслідки ворожих атак.

"Не було такої хвилини, щоб нічого не прилітало. Розрив за розривом. Це зараз тут тихо. Самі бачите скільки тут боєприпасів нерозірваних. Видно, як вже почався наступ на Ізюм, і вони відчули, що тут у них не буде прикриття, ми вже їх замикаємо в кільце, вони все покидали та повтікали", – розповідає військовослужбовець Юрій "Військовому телебаченню".

Чоловік каже, кидали все: танки, БМП, автомобільну техніку. Саме на цій техніці намагалися зайти окупанти в Долину. Українські військові знищили її на підступах до селища.

Храму Георгія Побідоносця – понад 150 років. Росіяни скинули на нього авіабомбу.

"У них немає нічого святого. Рівень розвитку тварини. Нічого немає святого, якщо вони свої церкви розбивають. А те що московський патріархат, можете подивиться на самий дзвін", – говорить Юрій.

Наразі населений пункт під контролем українських військовослужбовців, до вторгнення там проживало півтисячі мешканців.

Читайте також

Росіяни зруйнували фермерське господарство на Донеччині

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок