Росіяни зруйнували фермерське господарство на Донеччині

Росіяни зруйнували фермерське господарство на Донеччині

Росіяни зруйнували фермерське господарство на Донеччині
Associated Press

Мали тисячі гектарів полів і загони худоби, а тепер не знають, чи зможуть колись відновити роботу. Фермерське господарство “Верес” розташоване між Краматорськом і Ізюмом та постійно під вогнем російської армії. На початку липня після обстрілу згорів врожай, усі споруди зруйновані.

Робота у цьому фермерському господарстві зупинилась. Земля всіяна боєприпасами, ракети розбили хлів, зерносховище, установку для виробництва електроенергії. Тільки в будівлі російські снаряди влучили два десятки разів, “прильоти” в поля співробітники не рахують.

"Просто не розумію цієї війни. Кому вона потрібна? Вона потрібна тільки одному? Іншим людям вона зовсім не потрібна, ми до цієї війни жили спокійно, ми працювали, ми мали якісь результати, чогось досягли, прагнув щось зробити. А тепер що? Все зруйновано, все розвалено. Тепер треба заново все починати", – розповідає агроном фермерського господарства “Верес” Віктор Лубінець у відео Associated Press.

До 24 лютого тут обробляли 5700 гектарів землі й тримали півтори тисячі голів худоби. Вивчали й нові види пшениці. Зі 100 співробітників наразі залишились 20.

Що відомо

  • Російські окупанти вночі на 21 вересня обстріляли Курахове, ракета влучила у житловий будинок. За попередньою інформацією, поранення отримали 12 людей, серед них дві дитини.
  • Протягом 20 вересня російські окупанти обстріляли 18 населених пунктів Донеччини. Найбільше обстрілів зазнали Авдіївка та Бахмут.
  • Протягом 20 вересня від обстрілів російських окупантів на Донеччині загинули шестеро людей, ще 20 людей отримали поранення

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок