Російські окупанти посилили фільтраційні заходи у заблокованому Маріуполі

Російські окупанти посилили фільтраційні заходи у заблокованому Маріуполі

Російські окупанти посилили фільтраційні заходи у заблокованому Маріуполі
. Маріуполь 24 квітня, фото: батальйон Азов

Російські окупанти посилили фільтраційні заходи у заблокованому Маріуполі. Аби потрапити в місто тепер окрім паперу про проходження фільтрації тепер необхідна ще й місцева реєстрація.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"В’їзд в місто навіть з папером про фільтрацію можливий лише за умови реєстрації в Маріуполі або наданням доказів, що слідуєш до родичів умовно першої лінії – батьки, діти", — повідомив він.

Окупанти не впускають та не випускають з Маріуполя чоловіків.

За його інформацією, наразі можливо виїхати з міста через селище Виноградне. Через це на в'їзді утворились великі черги. Окупанти проводять посилену перевірку.

У середині самого міста окупанти також облаштували додаткові пункти перевірки

"Найпотужніші заходи фільтрації в Лівобережному районі. Так, навіть за умови відкриття проходу, пересування по пр. Перемоги або Меотиди від парку Веселка дозволено виключно після перевірки на блок-посту, влаштованому в районі розбомбленого Мультицентру", — повідомив Андрющенко.

З селищ Мирного, Волонтерівка, Виноградівка, що розташовані на околиці Маріуполя, до фільтраційного табору у Безіменному окупанти вивезли майже всіх чоловіків. Вони тримають їх там вже понад тиждень.

Також Андрющенко додав, що фільтраційних органів у Маріуполі немає. Отже, аби отримати папірець про фільтрацію, без якого заборонено перебувати у місті, потрібно їхати до фільтраційних точок на окупованій території.

"Для спрощення процесу від колишнього "Метро" в Центральному районі та від школи #5 Лівобережного району щодня відправляються автобуси "МЧС ДНР" в Старобешеве Донецької області, де й проходить фільтрація. Після фільтрації там можна або самостійно повернутись в Маріуполь (транспорт не надається, тобто автобуси в один кінець), або обрати шлях депортації до Росії", — додав він.

Що відомо

  • 28 квітня російські окупаційні війська продовжували штурмувати "Азовсталь" у Маріуполі.
  • У Маріуполі російські окупанти через шахрайські фінансові операції забирають у людей гроші та виманюють персональні дані.
  • Маріуполь перебуває в блокаді російських військ із початку березня. Українські військові тримають оборону на території комбінату "Азовсталь", по якому російські окупанти продовжують наносити бомбові удари. Там перебувають мирні жителі та українські військові.
  • Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%. При цьому 40% Маріуполя не підлягає відновленню.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок