Переповнені лікарні: в окупованому Донецьку захворюваність на COVID-19 зростає

Переповнені лікарні: в окупованому Донецьку захворюваність на COVID-19 зростає

У так званій "ДНР" ситуація із захворюваністю на COVID-19, попри вакцинацію "Супутником V", наближається до критичної. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив представник України в ТКГ Тристороння контактна групаСергій Гармаш.

"Зі стаціонарів виписують пацієнтів, для переобладнання їх під ковідних хворих. Відчувається проблема з киснем. Дефіцит машин "швидкої допомоги". Медикаменти в аптеках є, але дорого", — повідомив Сергій Гармаш.

За словами Сергія Гармаша, на ринках закривають цілі секції, оскільки багато з підтверджених випадків коронавірусу — серед продавців.

Як розповів Гармаш, попри важку ситуацію школярів Донецька відправили на канікули лише з минулої п'ятниці.

Сергій Гармаш додає, що різке зростання кількості хворих на коронавірус обумовлено масовими агітаційними заходами "Єдиної Росії" в ході передвиборної кампанії в Держдуму без епідемічних обмежень та вивезення 50 тисяч людей в автобусах та повернення заробітчан з Криму і російських курортів.

В одному з місцевих каналів окупованого Донецька з'явилося відео з черги з автівок швидкої.

Що відомо

  • У січні у МОЗ повідомили, що російська вакцина проти COVID-19 "Спутник V" не пройшла третю фазу клінічних досліджень, а тому не має шансів отримати дозвіл на її використання в Україні.

Читайте також

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок